2737
2734
عنوان

چرا خدا صدامو نمیشنوه

268 بازدید | 16 پست

هرچی صداش میکنم هرچی دعا میکنم هرچی قرآن میخونم هیچ ک هیچ ... خسته شدم دیگ انگیزه ای واسه ادامه دادن این زندگی ندارم هرچی که برا بقیه مردم عادیه هم واسه من اتفاق نمی افته چرا خدا منو نمیبینه هیچکی منو نمیبینه نمیدونم چرا بدنیا اومدم اصن خسته شدم دیگ😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط خوندن نیست درک کردن دعا فهمیدن معانی توجه قلبی وومهمتر از همه ایماااان ب خدا ک حتما جواب میگیری اگ اینجوری باشه با فرستادن ی صلواتم شده جواب میگیری و ختمای آنچنانی نمیخاد

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2738
فقط خوندن نیست درک کردن دعا فهمیدن معانی توجه قلبی وومهمتر از همه ایماااان ب خدا ک حتما جواب میگیری ...

من سر ی موضوعی خیلی دعا کردم بقول شما از ته قلب خیلی از دعاها ک خیلیا گفته بودن زود نتیجه گرفتن خوندم خیلی انرژی مثبت بودم ولی هیچ کدوم فایده نداش ۲ سال میگذره هیچی نشد

من سر ی موضوعی خیلی دعا کردم بقول شما از ته قلب خیلی از دعاها ک خیلیا گفته بودن زود نتیجه گرفتن خوند ...

خب ی چیزایی جزو سرنوشت و صلاحت نیست دیگ

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2706