2410
2553
عنوان

اگه تغیر جنسیت میدادین..

119 بازدید | 13 پست

اگه تغیر جنسیت میدادین اسمتونو چی میگذاشتین؟؟؟

۲چه کارایی میکردین و چجور ادمی میشدین🙋🏻‍♀️

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اسمم مهدیار یا مهدی از این پسرا که فقط چشمشون سنگ فرش خیابون رو می بینه میشدم یه آدم درست و هرگز به زنم خیانت نمیکردم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2714

مونث بودن خودمو دوس دارم ولی اگه پسر بودم حتما اسممو میذاشتم علی 

زیاد محل دخترانمیذاشتم مغرور میبودم 😎

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  

من اسمم را میذاشتم   مهران 

تیپ اسپرت میزدم 

ورزشکار حرفه ای بودم 

قد بلند و خوشگل و خوش تیپ بودم  از اون دخترکشا

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .