1507
1411
عنوان

اگه تغیر جنسیت میدادین..

83 بازدید | 13 پست

اگه تغیر جنسیت میدادین اسمتونو چی میگذاشتین؟؟؟

۲چه کارایی میکردین و چجور ادمی میشدین🙋🏻‍♀️

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــــــدا عاشقتم                                                       قربون مهربونی و بزرگیت بشم                                 تیکر اقدامم هست به یاری خدا ❤️🙋🏻‍♀️                           

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

1473
سعی خودمو میکردم خفن شم شرکت میزدم کت شلوار معلومه که اسمم چی میشد ممددددد😐❤

وای چرا ممد😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــــــدا عاشقتم                                                       قربون مهربونی و بزرگیت بشم                                 تیکر اقدامم هست به یاری خدا ❤️🙋🏻‍♀️                           

اسمم مهدیار یا مهدی از این پسرا که فقط چشمشون سنگ فرش خیابون رو می بینه میشدم یه آدم درست و هرگز به زنم خیانت نمیکردم

نماینده مجلس رو کی انتخاب میکنه؟مردم                       رئیس جمهور رو کی انتخاب میکنه؟مردم                       وزرا رو کی انتخاب میکنه؟رئیس جمهور مردم                            و به همین ترتیب الی اخر...                         بعد وقتی یه افتضاحی پیش میاد رهبری مقصره😳                کی وقت کردیم اینقدر بی انصاف باشیم😐                  اختیارات ولایت فقیه کم است                                            ۳۸ مورد اصل اختیارت رئیس جمهور                                 ۳۷مورد اصل اختیارات مجلس                                       ۱۸مورد اصل اختیارت قوه قضائیه                                         ۵مورد اصل اختیارات رهبری است                                       ۹۳%بودجه کل کشور دست رئیس جمهور است                        اگر انتظار دارید رهبر مشگلات کشور را درست کند باید اختیارات رهبر طبق قانون افزایش یابد...
تو اون تاپیکه بودی؟😂

دنیا و دایان؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مونث بودن خودمو دوس دارم ولی اگه پسر بودم حتما اسممو میذاشتم علی 

زیاد محل دخترانمیذاشتم مغرور میبودم 😎

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
1432
چون ممدا عشخن😒 مگه نمیدونیییی اوووفففف بر تووو😒 ممد باحاله عزیزم😄😘

😂خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره

اره اخرم نگفت اسم قبلیش چی بوده😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من اسمم را میذاشتم   مهران 

تیپ اسپرت میزدم 

ورزشکار حرفه ای بودم 

قد بلند و خوشگل و خوش تیپ بودم  از اون دخترکشا

من مغناطیس جذب ثروت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام هستم . خدایا شکرت .