1464
1482
عنوان

امیدوارم فردا تاپیک بزنی که...

942 بازدید | 124 پست

کاربر @لباس_عروس_فروش    دوست عزیزم که خیلی براش گریه کردم و ناراحت بودم از اینکه گفت دکترا مشکوکن ب ام اس و هر روز براش دعا کردم که خدا کنه جواب آزمایشش منفی باشه و بیاد تاپیک بزنه و خبر سلامتیشو بهمون بده و خوشحالمون کنه ،همینطورم شد و خدا براش معجزه کرد و من بازم از خوشحالی براش گریه کردم ایشالا همیشه سالم و سلامت باشه ❤❤

حالا یکی دیگه از دوستام که من خیلی دوسش دارم و عاشقشم گفته که مشکوکه به سرطان😢😢😢وقتی امشب خبرشو بهم داد همینجوری اشک از چشمام میرفت کلی واسش گریه کردم و از ته دلم دعا کردم که خدا برای @آیسایا    هم معجزه کنه 

فردا وقت ام آر آی داره و من از الان فکرم مشغوله و دلم پیششه تا فردا جوابشو بگیره و بهم خبر بده و بگه چیزی نیست تا بتونم یه نفس راحت بکشم 

با دلای پاکتون از ته دل براش دعا کنین بچه ها از خدا بخواین که چیزی نباشه و فردا تاپیک بزنه و بگه که جواب ازمایش منفی بود

خواهشا پربازدیدش کنین 

خدا به همتون سلامتی بده دوستای گلم

یه ممد دارم تاج سرههههه    از همه ممدا بهترههههه                         امید فردای منههههه                         چرا هی میگین جریا ممد چیه؟؟ جریان نداره شوهرمه😐😐عشق قشنگم همونجوری که یه روزی با عشق و علاقه شدیم واس همدیگه همینجوری با عشق بمونیم برای همدیگه           

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484
تو چرا انقدر خوبی؟  انقدر غصه دوستاتو نخور عزیزم 😢 ایشالله خدا شفا بده هیچ مشکلی نباشه

من خیلی دوسشون دارم خیییلی زیاد فقط ازشون خوبی و مهربونی دیرم تورو خدا واسش دعا کن عزیزم

یه ممد دارم تاج سرههههه    از همه ممدا بهترههههه                         امید فردای منههههه                         چرا هی میگین جریا ممد چیه؟؟ جریان نداره شوهرمه😐😐عشق قشنگم همونجوری که یه روزی با عشق و علاقه شدیم واس همدیگه همینجوری با عشق بمونیم برای همدیگه           
ايسايا امشب تاپيك زده بود حالش كاملا خوب بود ك

سلام 

از اول صفحات رو بخونید ک دوستان اصرار کردن ک فراموش کنم 

اگه جواب مثبت بود ک باید بجنگم با بیماریم 

اگه ن ....

تکبیرررر تیکه کلاممه😐جبهه نگیرید فرزندانم 
8
ايسايا امشب تاپيك زده بود حالش كاملا خوب بود ك

سلام عزیزم فردا میره برای ام آر ای براش دعا کن

1403
شبنم  چی بگم ❤❤❤❤❤

فدای تو بشم من 

امیدوارم وقتی با دلای پاکشون واست دعا میکنن خدا صداشونو بشنوه ...😢😢😢

سلام  از اول صفحات رو بخونید ک دوستان اصرار کردن ک فراموش کنم  اگه جواب مثبت بود ک با ...

سلام 

براي لباس عروس ١٠٠ تا صلوات نذر كرده بودم

براي شما هم همينكارو ميكنم انشالله مشكلي نباشه و خبر سلامتيتون رو برامون بيارين❤️❤️

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

منم تازه فهمیدم پسرم کم شنواس واسم دعاکنیدهرکی میخونه دعاکنه خداخودش شفاش بده معجزه کنه بگن بچت سالمه دق کردم دیگه

دلبندم بندبندوجودت رابه خدایی بسپارکه بیشتر از من هوایت رادارد
منم مشکوک به بیماریه نادرم... سخت تر از اونی هست که کسی بتونه درک کنه

ایشالا خوب میشی گلم ❤❤❤

1508