2410
2553
عنوان

بچه ها ابروم رفت 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3154 بازدید | 107 پست
الام تو شرایطی نیستی که تصمیم ازدواج بگیری. به نظرم بحث دایان رو تموم کن.تا بیشتر از این پدرت حساس ...

یه هفته است خونه نرفتم قهر کردم من بدبخت داشتم درسمو میخوندم یهو اومد گفت خاستگار داری پسر فلانی قبول میکنی حتما ون من بهت میگم درستم ادامه میدی  با پسر چون هم اون پرستاری میخونه هم من امروز پسره بیشعور زنگ زده بود به بابام گفت بود دخترتون عاشق یه ترسنه سریع از اون دورش کنین سریع عقدم میگیرم که دخترتون دسگه به اون فکر نکنه 😢😢😢

یه هفته است خونه نرفتم قهر کردم من بدبخت داشتم درسمو میخوندم یهو اومد گفت خاستگار داری پسر فلانی قبو ...

واسه اینکه از دایان دورت کنه اینکارو میکنه.

بگو من اصلا نمیخوام با کسی باشم یا ازدواج کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه اینکه از دایان دورت کنه اینکارو میکنه. بگو من اصلا نمیخوام با کسی باشم یا ازدواج کنم

مگه بابام میفهمه هی بهش گفتم قبول نکرد روزی ده بار یارو میومد خونمون به همه گفته بود نامزدمه منم از خونه زدم بیرون رفتم دختر خالم که خونه مجردی داره فقط خودش زندگی میکنه که پسر اونجا نیاد 

2456
منم میگم بچم  اگه من صبر کنم دایان عملشو کنه کامل باهم باشیم یکم بزرگتر از لحاظ عقلی ذهنی هر چی ...

پس به جای اینکه به ازدواج با دایان فکر کنی برو پیش مشاور یا بزرگتر دیگه ای که بتونه با مامان بابات حرف بزنه و اونا رو از زود عروس کردنت منصرف کنه.

اگر برای فرار از یه ازدواج اجباری با دایان ازدواج کنی از چاله درمیای میفتی تو چاه.

میترسم برم خونه 

ترس نداره.برو خونه و آروم باش.متوجهی؟آروووم

یعنی اگه بابات صدتا لیچارربار دایان کرد تو چیزی نمیگی.

و واقعا حداقل باید چند سال بگذره تا تو و دایان بفهمین میتونید ازدواج کنید یا نه.

فعلا زوده

من با پسر عادی هم بودیم ولی تقاضای بی جا داشتن وقتی یکی هیچ چیز از من نمیخواد فقط این که کنارش باشم ...

بازم میگم سنت خیلی خیلی کمه.

کلا روابط دختر پسرها توی سن پایین خیلی مشکل و خطا داره. چه برسه کسی با شرایط تو

2714
ترس نداره.برو خونه و آروم باش.متوجهی؟آروووم یعنی اگه بابات صدتا لیچارربار دایان کرد تو چیزی نمیگی. ...

اگه بابای منه من برم خونه دستمو میگیره میبره منو عقد اون پسره میکنه اصلا ازش بعید نیست اصلاا 

بازم میگم سنت خیلی خیلی کمه. کلا روابط دختر پسرها توی سن پایین خیلی مشکل و خطا داره. چه برسه کسی با ...

دقیقا ولی وقتی میخواد مجبورم کنه با کسی که دوسش ندارم  ازدووج کنم ترجیح میدم با کسی باشم که دوسش دارن 

من با پسر عادی هم بودیم ولی تقاضای بی جا داشتن وقتی یکی هیچ چیز از من نمیخواد فقط این که کنارش باشم ...

اگه چیزززز داشت دابانگ ازت رابطه میخواست. ساده نباش. نداشت نمیتونست

وزن شروع 75   وزن الان 68     وزن هدف 64
2706