2726
عنوان

بچه ها ابروم رفت 😢

3154 بازدید | 107 پست

ساعت ۹ بابام رفته بود نمیدونم چجوری شماره بابای دایانو پیدا کرده بود زنگ زده بود که به بچتون بگید  دست از سر دختر من برداره دختر من نامزد داره 😢خودمو بکشم یا زوده هنوز این چه وضعیتیه یعنی من ادم نیستم توی دنیا هرچی اون بگه درسته هنوز نباید برای خودم تصمیم بگیرم بخدا خسته شدم هر حرفی اون زده قبول کردم دلیلی نمیشه بخاطر حرف های اون دیگه زندگیمو داغون کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من الان تو ی چی دیگه گیر کردم اسی فقطم برا این میگم ک بخندیا

الان دایان برا تو بابای بچه میشه 

آخه دایان!!

بابا دایان😁

تو زبون نمیچرخه اصن

بعدشم همه پدر مادرا همینن همشون عقیده دارن ما احمقیم نمیفهمیم زندگی چیه عشق چیه بعد جالبش اینه گندی ک ب زندگیمون زده میشه زیر سر خودشونه ها ولی توجیحش اینه ک خودت خواستی صب نکردی مام مجبور شدیم

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

مطمئننننننننن باش پدرت درست میگه حرف بزرگترها رو قبول کنید خدای نکرده بعدا پشیمون نشید

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من الان تو ی چی دیگه گیر کردم اسی فقطم برا این میگم ک بخندیا الان دایان برا تو بابای بچه میشه  ...

هه اره دقیقا در مورد موضوع پدر مادرا😂

ولی دایان اسم بدی نیس زیادم 

دایان عموآن ولی خداییش خوبه

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
2706