2737
2734
عنوان

💙بیاید از روی پروفایل و اسم کاربری شخصیتمون رو حدس بزنیم💙

| مشاهده متن کامل بحث + 1894 بازدید | 351 پست

من حدسیاتم ضعیفه اما کنجکاوم بدونم بقیه چی فکر میکنن ، بگید منو لطفا

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شجاع هستی و بلندپرواز

بلندپرواز آره، اما شجاع نمی‌بینم خودمو گرچه شاید بقیه اینطور فک کنن، جالب بود مرسی

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2731
اومدم🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

شنیون کار خوبی هستی😂😂😂 

اعتماد به نفست بالا هست ، بیشتر عمل میکنی تا حرف بزنی و بلندپروازی

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
یکیتونم منو بگید 😍🤗

تو مهربونی، دل نازکی، باسلیقه و کدبانو

2738
من حدسیاتم خ ضعیفه یکم شیطون،مهربون،شکمو

شکمو نیستم😂😂 اون دو تا درستن

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
آرمان گرا ، خستگی ناپذیر 

آرمان گرا آره ولی همش خسته ام :))

تو شجاع و خوش تیپ و باحالی

شنیون کار خوبی هستی😂😂😂  اعتماد به نفست بالا هست ، بیشتر عمل میکنی تا حرف بزنی

اووف شنيونمو ديدي😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عشق ریاست و مديريتي؟ به ظاهرت زیاد اهمیت میدی ، یه جا بند نميشي

اهل مدیریت نیستم ، به ظاهرم اهمیت میدم و ولم کنن تنبلانه یه جا میمونم 🤷

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
شکمو نیستم😂😂 اون دو تا درستن

خوشگل و خانم و ظریف مریفی لطیفم هستی

2706