2733
2739
عنوان

جاری دار شدم کاملا بی خبر

1575 بازدید | 102 پست

امروز مادر شوهرم زنگ زده بود به بابام و یه مشت دروغ و دونگ میگفت از من ک منو مقصر کنه (قهرم خونه بابام تاپیک قبل توضیح دادم)آخرشم برگشت گفت پسرمو تازه نامزد کردم تازه تعریفشم میکرد هیچ من روحمم خبر نداره منو حساب نکردن تازه مهمونی اینام دادن 

خدایا شکرت برای چندمین بار معجزه تو تو زندگیم دیدم هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همسرت هم نگفت بهت

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

رفتن یه دختر ۱۲ یا ۱۳ ساله گرفتن آخه چون همیشه به من میگفتن تو سنت زیاده با این حال فاصله سنیم با شوهرم ۴ سال هست پز سن و هم ولایتی بودنش با خودشونو به من میداد

2738

حالا آشتی کردی

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
نه شوهرم خودش نیومده مامان باباشم زنگ زده بودن منو مقصر جلوه بدن 

عجب شوهری😶😶

خدایا شکرت که به خوبی و خوشی رفتم سر خونه و زندگیم        نی نی سایتیا ممنونم از دعاهاتون 😍😍😍😍😍                       خدایاااااا شکررررررررعاشقتتتتممم همسرم❤❤❤                                               

اصلا اوضاع زندگی ما ک الان رو هواست براشون مهم نبوده و در عرض این چند روز که من اینجام رفتن نامزد کردن 

2706