2726
عنوان

سرقلیون دعواکردم.کتکم خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 35075 بازدید | 357 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه فرشید امین ک نسترن ای عشق من خونده اونه خوانندش،، نسترن وقتی میخندی ی دروغی تو چشاته😂😂😂😂

افرین من قیافش یادمه مال زمان نوجونی اسمش یادم نبود خودشه ساسان و سامان تو ذنم میومد 😁سپاس بانو 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

والا اسی نازینم اگر نظر از من بخای شما فقط روتو بهش باز کردی چون صد در صد باز اینکارو میکنه و فقط شما این وشط بی حرمت شدی شما وقتی هدفی داری ک میخلی بهش برسی باید قبلش بهش فکر کنی کار شما صد در صد اشتباهه باید به حرف مشاورت گوش میکردی و جارو تغییر میدادی من اگر از ی کار شوهرم بدم میاد سعی میکنم نسبت به اون کارش بی تفاوت باشم خودش درس میشه الانم نیاز نیس کاری کنی سعی کن چند روز بی تفاوت باشی تمام

2728

قلیون کشیدن افتخار نیست  مایه تاسف  خصوصا واسه زنا ..  این دوره  نمیدونم چرا همه چی عادی شده واسه مردم🤮🤮🤮🤮🤮

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
سامان بود  درست يادته  نميدونم سايد فرشيدد امين هم خونده باشه  ولي من از سامان سني ...

نسترنم  خوندن پس دوتاشون ، اخه شنیدم مرده خوانندش  

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
سر چاق کردن قلیون بود سر طعم قلیون بود سر چه بود فرزندم؟

شوهر من بلد نیس ذعال چاق کنه البته ازسر باز میکنه هر وقت زغال چاق کنه دی اکسید کربن میکشیم سر درد میکیریم دعوا داریم همیش. سرش

شدیم سوپ خفاش نخورده و دهن سوخته😖

خدایی,قلیون مضخرف,ترین چیز تو دنیاست 

من هرچی خونم رو تمیز میکنم مزتب میکنم اصلا ابدا,به چشم نمیاد چرا چون همسر عزیزم هرشب,قی لیون میکشه با دود,ش همه جارو سیاه میکنه ینی,من حسرت چیزای,سفید رو دلم مونده,برا خونه بخرم همیشه تیره میخرم که دود روش معلوم نباشه از,درو دیوار که  نگم,براتون 

وبوی گند تنبا کوی دوسیب که همیشه تو خونست هر چقدر هم حالا زن تمیزی باشی هیچ  فایده ای نداره 

شوهر من بلد نیس ذعال چاق کنه البته ازسر باز میکنه هر وقت زغال چاق کنه دی اکسید کربن میکشیم سر درد می ...

درست يادمه كه شوهر شما ورزشكار بود؟! 

قليون ميكشه واسش مشكلي پيش نمياد ؟! تنفسي منظورمه 

البته شايد هم استباه گرفتم 🙈

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
اصلااا مایه تاسف نیس یه نظر شخصیه نظراتتونو به زور تو حلقه دیگران نکنید

باشه  شما  مشروب و سیگار و  موادم  بزن  اینم  یه نظر شخصیه میتونی انجام بدی   👋👋👋

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706