1464
1411
چه جالب 🤨 تاپیک من رو هم بخونین در مورد خانمی هست که بخاطر لاک ناخن کتک میخوره 😖😖

لاک ناخنومن باور میکنم

بزرگترین ایرادهمسرم این است ک باکارزیادخودش راخسته میکند.اومردنازنینی ست ومن به وجودش افتخارمیکنم.
سر چاق کردن قلیون بود سر طعم قلیون بود سر چه بود فرزندم؟

شوهر من بلد نیس ذعال چاق کنه البته ازسر باز میکنه هر وقت زغال چاق کنه دی اکسید کربن میکشیم سر درد میکیریم دعوا داریم همیش. سرش

وقتی میگم تاج سرمی 👑👑                                                                                                                        بفهم شاه کیه 

خدایی,قلیون مضخرف,ترین چیز تو دنیاست 

من هرچی خونم رو تمیز میکنم مزتب میکنم اصلا ابدا,به چشم نمیاد چرا چون همسر عزیزم هرشب,قی لیون میکشه با دود,ش همه جارو سیاه میکنه ینی,من حسرت چیزای,سفید رو دلم مونده,برا خونه بخرم همیشه تیره میخرم که دود روش معلوم نباشه از,درو دیوار که  نگم,براتون 

وبوی گند تنبا کوی دوسیب که همیشه تو خونست هر چقدر هم حالا زن تمیزی باشی هیچ  فایده ای نداره 

خدایا فقط دلم یه زندگی اروم   وباعشق همسری   میخوادکه دور از همه ی ادم بدا باشه

تولیدات خانگی انجام میدی اما هنوز به درآمد بالا نرسیدی؟ 

می‌خوای اصول کسب‌وکار خانگی رو یاد بگیری؟ و فروش‌تون روز به روز بیشتر بشه؟

بیا اینجا  همه رو یاد بگیر

شوهر من بلد نیس ذعال چاق کنه البته ازسر باز میکنه هر وقت زغال چاق کنه دی اکسید کربن میکشیم سر درد می ...

درست يادمه كه شوهر شما ورزشكار بود؟! 

قليون ميكشه واسش مشكلي پيش نمياد ؟! تنفسي منظورمه 

البته شايد هم استباه گرفتم 🙈

خوندن نوت گوشيم هميشه يادم مياره كه چه روزهايي رو گذروندم ...اون وقته كه به خودم ميگم اي ول رفيق، من بهت افتخار ميكنم ...!!!
اصلااا مایه تاسف نیس یه نظر شخصیه نظراتتونو به زور تو حلقه دیگران نکنید

باشه  شما  مشروب و سیگار و  موادم  بزن  اینم  یه نظر شخصیه میتونی انجام بدی   👋👋👋

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .
1436
درست يادمه كه شوهر شما ورزشكار بود؟!  قليون ميكشه واسش مشكلي پيش نمياد ؟! تنفسي منظورمه  ...

نه گلم اون شقایق دیکه بود

وقتی میگم تاج سرمی 👑👑                                                                                                                        بفهم شاه کیه 
باشه  شما  مشروب و سیگار و  موادم  بزن  اینم  یه نظر شخصیه میتونی انجا ...

کاااملا درسته اینم نظر شخصیه 

نه گلم اون شقایق دیکه بود

ببخشيد 🙈

خوشحال بودم يه بار يكي رو شناختم 

ولي شما ٢ داري اون نداره 😂

خوندن نوت گوشيم هميشه يادم مياره كه چه روزهايي رو گذروندم ...اون وقته كه به خودم ميگم اي ول رفيق، من بهت افتخار ميكنم ...!!!
خدایی,قلیون مضخرف,ترین چیز تو دنیاست  من هرچی خونم رو تمیز میکنم مزتب میکنم اصلا ابدا,به چشم ن ...

بگو تفریحی بکشه 

یا اگر تراس دارید بره تراسیا حیاط بکشه

الان که هوا سرده تو خونه ای بگو کمترش کنه

ما زمستونا میریم سفره خونه میشینیم

عزیزم شما که قلیونو جزء سلایق محسوب میکنی مگه هرچیز مضر یا قبیحی سلیقه ای که آدم بگه جزء سلایقه  ...

خب جزء علایقه ولی قباحت شو نمیدونم کی تعین کرده

اگر نظرتون مخالف نظر منه ، نظر شما هم درسته برای خودتون پس دلیلی برای بی ادبی کردن وجود نداره ، من برای خودم ارزش و احترام قائلم و ب کسی بی احترامی نمیکنم پس دوست عزیزم شماهم برای خودت ارزش قائل شو تا بی احترامی نکنن بهت 
1485
باشه  شما  مشروب و سیگار و  موادم  بزن  اینم  یه نظر شخصیه میتونی انجا ...

خب اره 

ببخشيد 🙈 خوشحال بودم يه بار يكي رو شناختم  ولي شما ٢ داري اون نداره 😂

خواهشمیکنم عزیزم

الهی😂😂😂😂😂

شما فکر کن خودشم

شوهر منم بدنسازه عیب نداره😂😂😂😂😂

لاک ناخنومن باور میکنم

لاک صورتی ، داستانش درباره زنی هست که بخاطر لاک ناخون کتک میخوره 

نوشته جلال آل احمد 

منتها مال چهل سال پیشه ، فکرشو بکنید هنوز ما خانوما بخاطر چه مسائلی کتک میخوریم 😒😒

خواهشمیکنم عزیزم الهی😂😂😂😂😂 شما فکر کن خودشم شوهر منم بدنسازه عیب نداره😂😂😂😂😂

مرسي كه از ضايع شدن نجاتم دادي 😂

1476
مرسي كه از ضايع شدن نجاتم دادي 😂

😍😍😍😍قررربونت😊😊😂😂

😃میخوام برم  ولی این امضای لعنتی هم پاک نمیشه مشکل فنیه😂

از منم عوض نمیشد به نی نی یارا تو خصوصی پ دادم نی نی یار ۳ کمکم کرد توهم پ بهش بده بگو

دُنـیـا گِـرده و مَـنَـم کـیـنـہ اے  درخواست دوستی قبول نمیکنم کارم داری بیا تو تاپیکم بگو  ممنون میشم اگه اطلاعاتی درباره ی درمان وسواس داری بهم بگی  تیکرم مال بارداری نیس 
خب جزء علایقه ولی قباحت شو نمیدونم کی تعین کرده

عزیزم نگفتم قباحت داره

گفتم هرچیزی که مضر باشه( مثل سیگارو قلیونو مواد مخدرو... ) 

یا عملی که قبیح باشه اینا که دیگه سلیقه ای نیست 

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.
1514