1600
1605
عنوان

بچه های تاپیک جوجه بیاین اینجا

43266 بازدید | 7108 پست

بچه ها حرفای غیرمرتبط با تاپیک و درد و دل و ...رو اینجا بزنید . گاهی ممکنه دلتون بگیره و اعصابتون خورد باشه،  یا نیاز به همفکری غیرمالی بخواین 

اونایی که کنجکاون تاپیک جوجه چیه ، تاپیک پس اندازه 

لینکشو میذارم 

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

بچه ها اینم لینک تاپیک جوجه ، که کنجکاوتون کردم ، خیلی مفیده در مورد پس انداز 

تو تاپیک جوجه فقط از پول و صرفه جویی حرف بزنیدhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3359847/خانومای-زرنگ-بیاین-از-قلک-یا-پس-انداز-مخفیتون-بگین

1613
لیدا تو چرا اعصابت خورده؟

میخوایم خونه بخریم البته نه پول داریم نه جای قسط داریم 😆😆😆😆

بعد یه سوال از شوهرم پرسیدم میگه این وسط به جای فکر به اینکه چطور پول جور بشه تو سوال الکی می پرسی 

منم گفتم صدات و نبر بالا 

اعصابم خورده ، آخه بگو وقتی زندگی کارمندی نمی تونی  ، چرا ازدواج میکنی که هرشب هرشب بهش فکر کنی 

واقعا خسته شدم

سلام اومدم

وزن الان ۷۷ هدف اول واخرم یکی هست تا عید برسم به ۷۰ من میتونم ،شروع رژیم خیلی خیلی جدی امروز ۱۲ دی ۹۸   برا رسیدن به هدفم که کاهش وزنه دعاکنید واگه لایق دونستید یه صلوات برام بفرستید اخه خدا دعای شما نی نی سایتی ها رو زود براورده میکنه .
میخوایم خونه بخریم البته نه پول داریم نه جای قسط داریم 😆😆😆😆 بعد یه سوال از شوهرم پرسیدم میگه ای ...

میدونم شرابط سختی گیر افتادی ولی باور کن اینا همه میگذره خودتو ناراحت نکن هنوز اول راهین انشالله میخرین به زودی 

8

بچه ها میدونین چرا خونه رو به اسمم نمیزنه ؟

چون این اقا میدونه من قبلا عاشق یکی دیگه بودم 

چند بارم تو دعواهامون گفته بهم میدونم اخرش باهام نمیمونی وفکرت پیش کسه دیگه است .

وزن الان ۷۷ هدف اول واخرم یکی هست تا عید برسم به ۷۰ من میتونم ،شروع رژیم خیلی خیلی جدی امروز ۱۲ دی ۹۸   برا رسیدن به هدفم که کاهش وزنه دعاکنید واگه لایق دونستید یه صلوات برام بفرستید اخه خدا دعای شما نی نی سایتی ها رو زود براورده میکنه .
به سرم زده فردا نرم سرکار 

ای بابا نه برو واسه روحیتم خوبه حیفه 

الان تلاش نکنی کی تلاش کنی 

میتونم بپرسم شغلت چیه؟

واای من چندروز پیش سرکارم یه مشکلی پیش اومد اگه بدونی. یعنی هرکی بجای من بود کلا قید کارو میزد

راستی لیدا پست بانک یه وام میده که سرسال پس بدی کلشو..18 درصده یعنی 20 تومن میگیری سال دیگه 22 تومن ...

مشکل اینه وام زیاد میتونیم بگیریم ، هم خونه سخت پیدا میشه و هم این وامی که میگی تا سال آینده بالاخره باید هرماه یه مبلغ بذاریم کنار که یهو پس بدیم

1523
سلام اومدم

حدیث جان اینقدر غصه نخور فردا باز اشتی میکنی قهر خوب نیست بخدا اونم قهر طولانی حیف زندگیت نیست اینقدر تلاش کردی براش تلخ بشه ولش کن بابا فقط از این ببعد بفکر پس انداز خودتم باش که بعدا دلت نسوزه

اما خدا وکیلی اینجور که اقا فکر میکنه نیست .من دیگه خیلی وقته اونو فراموش کردم .هرچی قسم وایا هم میارم موقع دعوا بازم اسم اونو میاره.منم تو اخرین دعدا بهش گفتم این زوجایی که همسرشون قبلا عاشق کسه دیگه ای نبوده وقت دعوا چی رو بهانه میکنن .

مشکل اینه وام زیاد میتونیم بگیریم ، هم خونه سخت پیدا میشه و هم این وامی که میگی تا سال آینده بالاخره ...

اره البته میتونی اینو با یه مقدار دیگه بذاری بانک مسکن که وام مسکن بگیری سال دیگه و این پولو به 3تومن دیگه بدی به خودشون

بچه ها میدونین چرا خونه رو به اسمم نمیزنه ؟ چون این اقا میدونه من قبلا عاشق یکی دیگه بودم  چن ...

عزیزم اولین قدم برای شما اینه ، این فکر رو از سر همسرت بندازی بیرون ، حالا من نمیدونم با چه روشی ، ولی سخت باید پیگیرش باشی ، چون اینجوری نمیشه زندگی کرد ، همش اون این حرف رو به هربهانه ای پیش بکشه و از حقت محرومت کنه

باید بهانه رو ازش بگیری ، با مشاور خانواده صحبت کن

حدیث جان اینقدر غصه نخور فردا باز اشتی میکنی قهر خوب نیست بخدا اونم قهر طولانی حیف زندگیت نیست اینقد ...

اخه از دوتا در عکس گرفتم هر بار نگاه میکنم دلم کباب میشه 

1614