2733
2734
عنوان

بچه ها با شوهرم قهرم...بیاین بقیشو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 49 پست
پدرشوهرم فوت شده.هی میگه مادرم تنهاس و فلان..‌‌‌ دیوانم کردن دیگه

اون وقت بقیه روزا کی میخوابه پیشش

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
آخخخخ دقیقاااااا ماهم همه ی دعواهامون سر خانوادشه. ولی ازاین به بعد میخام یک آدم دیگه بشم.....

یعنی میخوای چیکار کنی؟ با دعوا که فقط شوهرامون ازمون دور میشن😔

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرشوهرم فوت شده.هی میگه مادرم تنهاس و فلان..‌‌‌ دیوانم کردن دیگه

حالا توام بر وباهاش دیگه اینطوری که نمیشه

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2731
یعنی میخوای چیکار کنی؟ با دعوا که فقط شوهرامون ازمون دور میشن😔

ن .هیچم دور نمیشن...هیچی جواب تیکه های خانوادشونو جلو روشون میگم....مهمونی هاشونو کم میرم...این کارا....

یکی از خواهرشوهرام

اونی که طبقه بالاست هم میاد پایین میخوابه،حالا شوهرت شاید دوست نداره مامانش تنها بخوابه شاید میترسه نصف شب براش اتفاقی بیفته همون طور که دوست نداره تو تنها بخوابی توام برو باهاش

ن .هیچم دور نمیشن...هیچی جواب تیکه های خانوادشونو جلو روشون میگم....مهمونی هاشونو کم میرم...این کارا ...

منم میخوام کمتر کنم. آره باید یاد بگیریم محترمانه جواب بدیم من اوایل خیلی ساده بودم و صبور... دلم برای سادگیم میسوزه

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
منم میخوام کمتر کنم. آره باید یاد بگیریم محترمانه جواب بدیم من اوایل خیلی ساده بودم و صبور... دلم بر ...

بچه ها به نظر من نباید به خاطر خانوادش سر شوهرامون غر بزنیم یکمی خودمون و جای اونا بذاریم دوست داریم اونا به خاطر خونوادمون سر ما غر بزنن

2738
بچه ها به نظر من نباید به خاطر خانوادش سر شوهرامون غر بزنیم یکمی خودمون و جای اونا بذاریم دوست داریم ...

درست میگی عزیزم ولی نمیدونم چرا تحملشون خیلی سخت شده.خیلیییی حساستر شدم. خیلی این مدت دلمو شکستن. اصلا طرز زندگیشونو نمیتونم درک کنم. همش پشت هم غیبت میکنن تو روی هم میخندن. بچه های برادرشوهرا و خواهرشوهرام به بزرگترها احترام نمیزارن. مادرشوهرم بسیار بددهنه و...

از همه بدتر اینه که یاد گذشته میفتم نمیتونم فراموش کنم. 

وقتی حرف اونا نیست خیلی‌با شوهرم باهم خوبیم.

منو راهنمایی کنید دارم خودمو زندگیمو داغون میکنم😔

درست میگی عزیزم ولی نمیدونم چرا تحملشون خیلی سخت شده.خیلیییی حساستر شدم. خیلی این مدت دلمو شکستن. اص ...

عزیزم رابطه ت  با اونا کم کن ولی هیچ وقت به خاطر اونا با شوهرت دعوا نکن چون کمکم سرد میشن از آدم مهم اینه که تو شوهرت و دوست داری اونم تورو 

عزیزم رابطه ت  با اونا کم کن ولی هیچ وقت به خاطر اونا با شوهرت دعوا نکن چون کمکم سرد میشن از آد ...

با حرفاشون ناراحتم میکنن چی؟ به شوهرم غر نزنم؟ نگم فلان چیزو گفت دلم شکست؟

با حرفاشون ناراحتم میکنن چی؟ به شوهرم غر نزنم؟ نگم فلان چیزو گفت دلم شکست؟

سعی کن با یکی دیگه دردو دل کنی کمتر به اون بگی 

سعی کن با یکی دیگه دردو دل کنی کمتر به اون بگی 

چشم گلم سعیمو میکنم. مخصوصا با وجود این فرشته ای که خدا بهم داده. عزیزم برام دعا کن قوی تر بشم❤

چشم گلم سعیمو میکنم. مخصوصا با وجود این فرشته ای که خدا بهم داده. عزیزم برام دعا کن قوی تر بشم❤

انشا الله عزیزم امیدوارم باهمسرو بچت با خوشی ومهربونی زندگی کنی❤😊

انشا الله عزیزم امیدوارم باهمسرو بچت با خوشی ومهربونی زندگی کنی❤😊

ممنونم همچنین شما عزیزم🌸

2706