2726
عنوان

کیت تخمک گذاری وفرزند پسر

742 بازدید | 40 پست

سلام.میخوام واسه پسر اقدام کنم..اگر خط دوم کمرنگ باشه هم‌میشه اقدام کرد یا باید صبرکنم خط دوم هم پررنگ بشه؟چندبار درروز میشه کیت گذاشت؟چندباردر ماه  برای پسر میشه اقدام کرد‌؟

واسه خیلی ها پرررنگ نمیشه همونکه هاله بشه کافیه البته باید دوسه دوره کیت بذاری تا بیاد دستت

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واسه خیلی ها پرررنگ نمیشه همونکه هاله بشه کافیه البته باید دوسه دوره کیت بذاری تا بیاد دستت

میدونم فردا پررنگ تر میشه.میخوام بدونم میشه یک شب قبل از پررنگ شدن اقدام کرد؟

میدونم فردا پررنگ تر میشه.میخوام بدونم میشه یک شب قبل از پررنگ شدن اقدام کرد؟

من ای یو کردم دکتر گفت از فردای اونروزی که کیتت پرنگ میشه اقدام کن

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤

هر تاریخی که نزدیک تره همون 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706