2726
عنوان

سونو در بارداری 🤔🤔🤔

94 بازدید | 5 پست

من دو هفته پیش تو هفته ۲۸ رفتم دکتر زنان گفت شکمت کوچیکه سریع برو سونو گرافی و بیا پیشم . منم رفتم وزن بچه ۱۲۵۰ بودو مشکلی نداشت خدا رو شکر . فردا دوباره نوبت دکتر زنان دارم . به نظرتون دوباره بهم میگه برم سونو تو هفته ۳۰ ؟  دوباره باید وزنشو چک کنه تو هفته ۳۰؟  سونو زیاد خطرناک نیست ؟  

فک نکنم الان بفرستنت

۳۶ هفته باید بری فک کنم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا خودشون میگن سونو بد نیس

من احساس فشار تو لگنم دارم تو ام داری؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
والا خودشون میگن سونو بد نیس من احساس فشار تو لگنم دارم تو ام داری؟ 

من وقتی زیاد راه میرم احساس فشار تو واژن دارم . حس میکنم الان سره بچه میزنه بیرون . چندشم میشه دستشویی برم 😏😐

من وقتی زیاد راه میرم احساس فشار تو واژن دارم . حس میکنم الان سره بچه میزنه بیرون . چندشم میشه دستشو ...

من حس میکنم لگنم داره باز میشه دیشب یهو از بالا نگاه کردم دیدم شکمم اصلا نیس کامل اومده بود پایین

دیگه کلی ورزش کردم تا رفت بالا

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام