2726
عنوان

بلاخره واسه زیر بغل چه خاکی بریزیم سرمون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک رس😁

خوب یکیش رو بزن بره دیگه

اگر پولش رو داری میتونی مام بدون آلومینیوم بخری.

اونا مضر نیستن مثل اینکه

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2728
وااای بعضی ها بوی گند عرق میدن میگم چرا مام نمیزنند😫🤮 حالا میفهمم نظر تو رو دارن می ترسن🤔

من مام میزنم خیلیم خوشبوام نگفتم هیچی نمیزنم ولی خب ضرر داره کاش راه دیگع ای بود

توصیه من آزمایش تیروییده...من خودم بشدت تعریقم زیاد بود اما عرقم اصلا بوی بد نمیداد...آز دادم تیرویید داشتم..از وقتی قرص میخورم تعریقم بطور چشمگیری کم شده...

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.

وای زینگ اکساید نزنید😩 من میزدم یکماه زیربغلم غده لنفاویم تحریک شده بود میخاستم بمیرم از درد😩 دستمو بالانمیتونستم بیارم ....زینگ باعث میشه عرق بدن بیرون نیاد و خب بالاخره عرق بدن سم هست ک دفع میشه غده لنفاوی رو تحریک میکنه شدید 

توصیه من آزمایش تیروییده...من خودم بشدت تعریقم زیاد بود اما عرقم اصلا بوی بد نمیداد...آز دادم تیرویی ...

من تعریقم اصلا زیاد نیست ولی خب چند ساعت بعد حموم وقتایی ک پیاده راه میری عرق میکنی دیگه عزیزم انسان خب عرق میکنه نمیکنع؟؟؟

توچه طوری الان از گواهینامه رسیدی به زیر بغل

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

راستی حواست باشه بوی زیر بغلت سرهنگو خفه نکنه

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
وای زینگ اکساید نزنید😩 من میزدم یکماه زیربغلم غده لنفاویم تحریک شده بود میخاستم بمیرم از درد😩 دستم ...

برا صورتم بده یعنی

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
2706