2726
عنوان

وای از مردا

178 بازدید | 15 پست

چرا این آقایون اینجورین

یا دنبال دید زدنن یا دنبال شماره دادن بابا چرا نمی تونین عین آدمیزاد زندگیتونو بکنین دست از سر دخترا بردارید

ماشالله تو این سایتم که مخصوص خانوماس هی تعدادشون رو به افزایشه

روزی چند نفر آقا درخواست دوستی میدن

به یکی هم که قانع نیستن تنوع طلبن

جامعه و قانونم که طرفشونه 

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 

خوبشون بابا من بود کع دوتا زن گرفته😅

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فکر نمیکنین یکم مغرزانه بود حرفاتون

نخیر فکر نمی کنم

ما چرا تو جامعه اینقدر باید محدود شیم که شما یوقت تحریک نشین

که ماشالله تاثیر نداره

چرا باید از ترس اینکه یوقت آزارمون ندین و مزاحم نشین راحت نریم بیرون

چرا نگاهاتون رو این و اونه اینقدر

۱)جمع نبندین!!!

۲)این سایت برای جنس خاصی نیست(اگر بود ثبت نام اون گزینه تعیین جنسیت کاربر نداشت)

۳)کسی که پیشنهاد دوستی به شما داده رو اسکرین شات بگیرین همه ببینن و شماهم قبول نکنید درخواست رو به همین راحتی...

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 
۱)جمع نبندین!!! ۲)این سایت برای جنس خاصی نیست(اگر بود ثبت نام اون گزینه تعیین جنسیت کاربر نداشت) ۳ ...

راستش تا حالا خلاف گفتتون بهم ثابت نشده که جمع نبندم

بعدم درخواستای دوستیو رد کردم نمیشه ازش اسکرین گرفت

نخیر فکر نمی کنم ما چرا تو جامعه اینقدر باید محدود شیم که شما یوقت تحریک نشین که ماشالله تاثیر ندا ...

به نظرم اینا توهماتیه که سر کار دارین ، فردا صبح یه دوری اطراف منزلتون بزنین میبینی نه کسی تحریک میشه نه کسی مزاحم خانومی میشه نه کسی با محدودیت رفت وامد میکنه ، البته حساب یه سری افراد خاص چه اقا چه خانوم از بقیه جداس 

حرفاتون یکم بچگانس با عرض معذرت البته

به نظرم اینا توهماتیه که سر کار دارین ، فردا صبح یه دوری اطراف منزلتون بزنین میبینی نه کسی تحریک میش ...

پس دقیقا چرا وقتی یه خانوم میبینین بهش زل می زنین و تیکه میندازین؟ چه پوشیده چه بی حجاب؟

راستش تا حالا خلاف گفتتون بهم ثابت نشده که جمع نبندم بعدم درخواستای دوستیو رد کردم نمیشه ازش اسکرین ...

بحثی ندارم

موفق باشین

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 
2706