2733
2739
عنوان

پدر شوهرم و رفتار من 😥

5803 بازدید | 132 پست

اول از همه بگم من سه ساله ازدواج کردم و تو این سه سال به هیچ عنوان بهم تو نگفتیم و من اصلا شوخی نمیکنم باهاشون و فوق العاده سرسنگینم ...خلاصه صبح رفتیم خونه پدرشوهرم و نشسته بودیم و منم که ۵دقیقه از نشستنم میگذشت گوشی دستم بود و داشتم چت میکردم 😑پدرشوهرم از بیرون اومد و یه نگاه بهم انداخت

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

و یهو بجان مادرم همچین داد زد گفت پاشو ببینم چرا نشستی 🙄منتظری زن من کار کنه خودت پاشو کمک کن

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2738

منم کپ کردم و هاج و واج نگاش کردم و از اونجایی که فقط تو خودم میریزم حرصمو قورت دادم بدبخت شوهرم قفل کرده بود منم با حرص رفتم تو اشپز خونه و محکم ملاقه رو از دست مادر شوهرم کشیدم و گفتم

2706