2733
2734
عنوان

غذا نخوردن نینی

108 بازدید | 17 پست

دختر منم هشت ماهشه

از شش ماهگی غذا دادم ولی الان اصلا نمیخوره تاغذا میزادم دهنش جیغ میزنه و حرص میخوره 

نه سوپ نه فرنی نه سرلاک نه زرده تخم مرغ

راهنمایی کنید

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...

داره دندون در میاره 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با بازی بهش بده ببین با چی سرگرم میشه یکی سرگرمش کنه یکی دیگه بذاره زود دهنش با لیوان با سنگ با قاشق با هر چی که ور دستت میاد و خوشش میاد بهش غذا بده تا شکمش عادت کنه به غذا و غذا خور بشه

2738
با بازی بهش بده ببین با چی سرگرم میشه یکی سرگرمش کنه یکی دیگه بذاره زود دهنش با لیوان با سنگ با قاشق ...

نمیدونم والا

وزنش شش کیلو و نیمه

دو تا دندون پایین دراورده

از چهارماهگی بهداشت گفت وزنش کمه

هنوزم میگه وزنش کمه

سوپ ها تنوع دارن سوپ جو سوپ مرغ سوپ گوشت

وای دارم دیوونه میشم

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
اولش خوب میحورد؟

آره قبل از اینکه تب کنه و دندون بیاد بیرون میخورد با بازی کردن

ولی الان یه قاشق هر وعده اونم به زور

شیر منم خیلی کم میخوره

ولی میدوشم میخوره

داره دندون در میاره 

بنظرت برای هر دندون غذاخوردنش اینجوری میشه؟ 

بعدش خوب میشه؟

امیدوارباشم؟

چیشد پس

یکی که بچه بزرگی داره و با تجربه هست بیاد و راهنمایی کنه

خواااااااااااهش

بنظرت برای هر دندون غذاخوردنش اینجوری میشه؟  بعدش خوب میشه؟ امیدوارباشم؟

نه هر دندون فرق داره

دخترمن  دندون اول اصلا تغییری نداشت( پایان ۹ ماهگی)

دندون دوم تب(پایان ۱۰ ماهگی

ماهی یه دونه دندون در میاورد 

۴ تا دندون  آسیا اسهال به مدت یک ماه (۱۶ ماهگی 

۲۴ ماهگی هم دو تا دندون آسیا دوم. بی اشتها شد😑

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
نه هر دندون فرق داره دخترمن  دندون اول اصلا تغییری نداشت( پایان ۹ ماهگی) دندون دوم تب(پایان ۱ ...

خدا یه صبری به من بده

حالا اسهال و تب که میدونم خوب میشه ولی غذا نخوردنش عذابم میده

اطرافیان فک میکنن کوتاهی از منه

میگن غذاهات خوشمزه نیست یا ایرادای اینجوری

خدا یه صبری به من بده حالا اسهال و تب که میدونم خوب میشه ولی غذا نخوردنش عذابم میده اطرافیان فک می ...

عزیزم دخترت تا کی اینطوری بود؟خواهش میکنم راهنماییم کن.حالم خیلی بده.دارم‌دیوانه میشم

2706