2726

واقعا هااااا🤔🤔🤔

حتی صدف بیوتی ام میره آرایشگاه معلومه رفته آرایشگاه😑

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

اره اول نگا میکنی توی خونه انقد خوشگلی بعد میری مهمونی انگار گچ سابیدی و ساره سه ساله از رشت نقاشیت کرده🤔☹

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون ارایشگز بدردنخوره⁦(;;;・_・)⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

والا منم با وسایل معمولی ارایش میکردم...خیلی بد...

وسایل گرون و حرفه ای گرفتم.ارایش کردم...همه فک کردن رفتم ارایشگاه..البته باید زیاد وقت بذاری و تمیز کار کنی

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

۰ون آرایشگاه گریم میکنه 

ولی ما بلد نیستیم گریم کنیم واصل آرایش همون کرمه

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
اره اول نگا میکنی توی خونه انقد خوشگلی بعد میری مهمونی انگار گچ سابیدی و ساره سه ساله از رشت نقاشیت ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
اره اول نگا میکنی توی خونه انقد خوشگلی بعد میری مهمونی انگار گچ سابیدی و ساره سه ساله از رشت نقاشیت ...

اره تو خونه خودتو تحسین میکنی..بعد ک ارایش دیگران و میبینی...پیششون هیچی نیستی😐

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

نه اتفاقا من خودمو خیلی خیلی خوب و حرفه ای تر ارایش میکنم همه میپرسن کجا رفتی خیلی خوب شدی

شاید رفتم اموزش دیدمم بی تاثیر نیس😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
نه اتفاقا من خودمو خیلی خیلی خوب و حرفه ای تر ارایش میکنم همه میپرسن کجا رفتی خیلی خوب شدی شاید رفت ...

ن بابا آموزش اصن تاثیر نداره..استعداد خدادادی مهمه😂😂😂

والا منکه هروقت خودم ارایش کردم ومژه گذاشتم خیلی بهتر شدم هروقت رفتم ارایشگاه زشت شدم اصلا اون چیزی که نن میگم رو گوش نمیدن هرجور خودش میخواد ارایش میکنه اما موهام رو میرم شنیون میکنم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2706