2737
2734
عنوان

واردای اینستا یلحظه لطفا

81 بازدید | 11 پست

چرا کسایی که بهم دایرکت دادن مثلا میزنه فلان ساعت انلاین بود،یا الان انلاینه،ولی شوهرم بهم دایرکت داده اصلا نه ساعتشو میزنه نه انلاین بودنشو،چرااااا؟چیکار کرده ک من نمیتونم زمان انلاین بودنشو ببینم؟

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
بله ، شو اکتیویتی را غیرفعال کرده

کدوم قسمته؟

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
کدوم قسمته؟

داخل تنظیمات اینستا ، قسمت حریم خصوصی، بعد وضعیت فعالیت، بعد نمایش وضعیت فعالیت. 

البته ورژنهای مختلف اینستا ممکنه جاش فرق کنه

ولی کلا گزینه show activity statusرا باید پیدا و غیرفعال کنی

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
مهربون اسمتون خیلی قشنگه یعنی چی؟

ممنون گلم😘

یه اسم خیلی قدیمی ایرانی هست که درست معنیش مشخص نشده

اسم همسر شاهنشاه هخامنشی (داریوش بزرگ) بوده

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!