2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما برو دکتر انشالله که چیزی نیست

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

نه عزیزم مگه ابه ک بریزه بره اگه بیشتر شد برو پیش دکترت یا زایشگاه بیمارستان شیاف میدن بهتر میشی

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2738

خدا نکنه 

با یه لکه که بچه سقط نمیشه اگرشما  خون ریزی شفاف داشتی حتما برو دکتر نگران هم نباش خیلی ها مدام توبارداری لکه بینی دارن شیاف میذارن و استراحت میکنن مشکلی هم پیش نمیاد

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

نه منم همش لک میدیدم دکتر امپول پرولوتون و شیاف داد بهم

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

سلام خوردن موز ،  استراحت کافی شیاف سیکلوژیست خارجی، استفاده از توالت فرنگی. باعث جلو گیری از سقط میشود هم چنین نوشتن آیه 25 و 26 کهف و آویزان نمودن آن بر گردن خانم باردار. یکی از اقوام ما خیلی لکه بینیو خونریزی شدید داشت همه میگفتن سقط میشه اما با این راهکار الان خدارو شکر بچه اش سه ماهه اس

2706