2726
عنوان

میخوام دعا کنم براتون

72 بازدید | 16 پست

میخوام به لطف خداوند براتون دعا کنم ممنون میشم شما هم برام دعا کنید به لطف خداوند 

مدت طولانیست دردی دارم که تنها درمانگرش خداوند است 

خدایا تنها امیدم تویی 

خدا خیرت بده دعام کن منم دعات میکنم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دعا کن برام تو این گرونیا بتونم جهیزیمو بگیرم کارای عروسیم خوب پیش بره درست بشه و خوشبخت بشم😢

عجباااا امضام کووو چرا پاک شد😒تیکر عروسیمه دعا کنید خوشبخت بشممممم❤❤❤هشتاد میلیون هارتو پورتو ادعاییم فقط😏

ان شالله که هر گرفتاری هست حل بشه استارتر عزیز

شما هم دعا کن به اونی که میخوام برسم و یه زندگی آروم داشته باشم 

ممنون خواهری

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
دعا کن برام تو این گرونیا بتونم جهیزیمو بگیرم کارای عروسیم خوب پیش بره درست بشه و خوشبخت بشم😢

ان شالله خوشبخت بشی عزیزم دعام کن منم به اون کسی که میخوام برسم 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
ان شالله خوشبخت بشی عزیزم دعام کن منم به اون کسی که میخوام برسم 

ان شاءالله که اگه به صلاحته گلم بهش برسی آمین❤❤❤❤❤

عجباااا امضام کووو چرا پاک شد😒تیکر عروسیمه دعا کنید خوشبخت بشممممم❤❤❤هشتاد میلیون هارتو پورتو ادعاییم فقط😏
2706