2733
2734

میشه بهم بگید که من با توجه به شرایط خاصم به هدفم میرسم که هدفم پولی که از سازمانی باید بگیرم 

خدایا فال آخه چه ربطی به استخاره داره، توروخدا این دوتا رو باهم قاطی نکنید، میتونین به قرآن تفأل بزنین ولی اینا با استخاره فرق داره 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
خدایا فال آخه چه ربطی به استخاره داره، توروخدا این دوتا رو باهم قاطی نکنید، میتونین به قرآن تفأل بزن ...

خوب عزیزم هر چیزی که بتونه سوال منو جواب بده من قبول دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه با نیس کسی

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2728
خوب عزیزم هر چیزی که بتونه سوال منو جواب بده من قبول دارم 

شما نیت کن از اون سازمان پول رو بگیرم حالا استخاره کن یا خوب میاد یا بد

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

من از دفتر آیت الله مکارم آنلاین استخاره میگیرم، میخوای؟ 

2738