2726
حالا این دفعه ک گذشت  از دفعه های بعد زنگ ک زدی چون اوایل ازدواجتون با سیاست رفتار کن ک یادش ب ...

بخدا امتحان کردم یه بار همین کارو کردم یادم نیست سر چی ناراحت بودم جالب اینجاس من که حرف نمیزدم و سرستگبن بودم اونم همینطور شد!! اصلا دو روز طول کشید ولی نپرسید چرا ناراحتی چیشده

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

6 ماه  اولین بارش بود

اولین بار بزاری تکرار کنه میشه عادتش...من جات بودم چنان سلیطه بازی درمیاوردم که بشه دفعه آخرش...دیگه ام محلش نده تا یه معذرت خواهی درست حسابی کنه...ضمنا خانومایی که میگین بچه بازی دراورده سر ناهار شوهرش وقتی گفته یکساعته برمیگردم نباید ۳ ساعت طولش میداد یا حداقل زنگ میزد میگفت تو ناهارتو بخور....

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵🌷
2728

به نظرم حسابی شلوغش کن تا جرات نکنه از این غلطا بکنه

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
اولین بار بزاری تکرار کنه میشه عادتش...من جات بودم چنان سلیطه بازی درمیاوردم که بشه دفعه آخرش...دیگه ...

اصلا مسئله ناهار نیست بخدا من محدودش نمیکنم گاهی که میبینم بی حوصله اس میگم عزیزم زنگ بزن به دوستت برین باهم بیرون.اصلا همچین اخلاقی ندارم ولی اینکه ناهار نیاد خونه منم منتظر بذاره خیلی بده حداقلش این بود که می‌گفت عزیزم ببخشبد دیر شد شرمنده شدم دیگه قول میدم تکرار نشه. 

به نظرم حسابی شلوغش کن تا جرات نکنه از این غلطا بکنه

خیلی داد زدم بخدا اما زورش بیشتر از منه هی محکم دهنمو می‌گرفت که داد نزنم. 

اصلا مسئله ناهار نیست بخدا من محدودش نمیکنم گاهی که میبینم بی حوصله اس میگم عزیزم زنگ بزن به دوستت ب ...

ناخار بحوره تو سرش ر توهین به شاه دست روت بلند کرده 

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
اصلا مسئله ناهار نیست بخدا من محدودش نمیکنم گاهی که میبینم بی حوصله اس میگم عزیزم زنگ بزن به دوستت ب ...

رومخمه شوهرت 

ولی شاید ی مشکلی براش پیش اومده بوده ک اینقد عصبانی بوده بعداااا ازش بپرس ن الان

من شوهرم اصالتا باباش اینا به خمینی میخورن یعنی تو شهر خمینن من بعضی اوقات چرت و پرتم میگیم میخندیم....نمیزنه منو . ولی دیگه یکم‌کم‌محلی کن

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵🌷
2706