2733
2734
عنوان

خیلی دوست دارم کار میکاپ انجام بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو تلگرام اینا معمولا هر شهر یه گروه زنونه داره جنس های دست دوم میفروشن و اینا اونجا بزن خیلیا میان& ...

شيما جان 

ميشه موادشو خورد خورد بخرم 

نمي خوام همسرم متوجه بشه كه دارم چيكار ميكنم 

i
2738
شيما جان  ميشه موادشو خورد خورد بخرم  نمي خوام همسرم متوجه بشه كه دارم چيكار ميكنم

اره چرا نمیشه عزیزم مهم ترین چیز اول سایه زدنه باید وسایل سایه بخری و وقتی کاملا یاد گرفتی و حرفه ای شدی یواش یواش وسایل پوستتو تکمیل کنی.من هنوز وسایلم تکمیل نیس اما وقتی میرم سالن از وسایل سالن دار استفاده میکنم.به نظرم اول یه کانسیلر میبلین بخر و یه پالت سایه رولوشن و ست براش زووا.این سه تا واجب ترین ها هستن واسه شروع و قیمت هاشونم خیلی مناسبه کیفیت خوبی هم دارن همش روهم میشه حدود ۴۰۰تومن.هزینه اموزشگاه رو هم درنظر بگیر

اره چرا نمیشه عزیزم مهم ترین چیز اول سایه زدنه باید وسایل سایه بخری و وقتی کاملا یاد گرفتی و حرفه ای ...

کانسیلر با اینکه یه محصول واسه پوسته اما میتونی ازش به عنوان زیرساز سایه استفاده کنی و هزینه جدا برای زیرساز سایه ندی فعلا