2733
2734
عنوان

خیلی دوست دارم کار میکاپ انجام بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 42 پست
 علاقه و شوق رو دارم ولی سلیقه رو مطمعن نیستم :/

خب پس حله برو علاقه و شوق داشته باشی سلیقه هم‌میاد🤗

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت  سالن میری؟؟ میشه سابن نرفت یا پاره وقت رفت؟؟ چقدر هزینه کردی

من تا الان واسه میکاپ یکو پونصد هزینه اموزش دادم حدود یه تومنم وسیله خریدم که هنوز ده درصد کل وسایلم نیست.یه سالن هست نزدیک خونمون اونجا چند بار مدل بردم درست کردم خوشش اومد ایندفه مشتریشو داد دست من

2728
معمولا از ارایشگاه ها چیز خاصی یاد نمیگیره ادم آموزشگاه های تهران خوبه بعضیاشون

اخه اموزشگاه ها خیلی هزینه داره اما این رایگان یاد میده در ازای نظافت ارایشگاه و خدمات ، گفته یکیو میخام یاد بگیره من نیستم مشتری راه بندازه یکی و داعم میخاد ، میگه مدت یاذگیری هم بین ۶ ماه تا یکساله ، بنظرتون قرار داد چند وقته ببندم؟ شناسنامم رو هم گرو نگه میداره یهو در نرم 😐😐

💀
من تا الان واسه میکاپ یکو پونصد هزینه اموزش دادم حدود یه تومنم وسیله خریدم که هنوز ده درصد کل وسایلم ...

من ۳۵۰۰ هزینه مژه کردم هیچ غلطی هم نکردم 

فقط مژه ها و ابروهای خودم رو درست میکنم

i
اخه اموزشگاه ها خیلی هزینه داره اما این رایگان یاد میده در ازای نظافت ارایشگاه و خدمات ، گفته یکیو م ...

بعد از اینجا هم میرم اموزشگاه تا مدرکمم بگیرم بعد اگه بشه وام بگیرمو مغازه بزنم

💀
میخوام شروع کنم که کم‌کم از کارم بیام بیرون

انشاالله ببین اگر میخوای کار کنی بزار این چند تا تجربمو بهت بگم

اول اینک از روز اول هرچی میخری بهترینشو بخر نرو سراغ جنسای فیک و ارزون بگی فعلا واسه تمرین همینا خوبه.ارایش صورت جوریه که اگر حتی براش خوب نداشته باشی هیچ کاری نمیتونی بکنی و اونجوری که باید نمیشه.

دوم اینک یه اموزشگاهی انتخاب کن که حتما حتما تمرین داشته باشه و بتونی مدل ببری درست کنی ایراداتو بگیره

2738
من ۳۵۰۰ هزینه مژه کردم هیچ غلطی هم نکردم  فقط مژه ها و ابروهای خودم رو درست میکنم

چرا نمیری سالن های مختلف کار کنی درصد بگیری؟دوست منم ۲۵۰۰ خرج مژه کرد اول از اطرافیان شروع کرد فقط پول موادشو میگرفت میزاشت تو اینستا عکساشونو الان ماشالله کلی مشتری داره

2706