2737
2734

کار میکاپ رو خیلی دوست دارم

استعدادشم دارم 

به نظرم تو کار ارایشگری هم از بقیه اش بهتره 

اما من یه ایرادی دارم 

کارهای زیادی رو امتحان کردم اما همه رو نصفه نیمه 

البته شاید بی دلیل نباشه شاغلم و روزی ۱۳ ساعت وقتم برای شغلم میره و درامدم هم کمه 

مثلا نمدی دوزی رو از نت یاد گرفتم!

مشتری نداشتم رهاش کردم 

کار لیفت مژه رو یاد رفتم البته پیش یه ادم دزد که هیچی یادم نداد 

مشتری هم نداشتم نمی شد برم تو سالن چون سرکار میرفتم 

رفتم کلاس آبرنگ اما اونقدر بدشانسم که آموزشکاه خیلی بد قلقی کرد منو با ۳نفر دیگه که رنگ روغن بودن تلفیق کرد 

که استادشم چیزی بلد نبود و عملا هیچی یاد نگرفتم...

نمی دونم چیکار کنم 

هیچ هنری ندارم 

i

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره واقعا شغل پر درآمدیه واسه زنم خیلی خوبه من بلدم تا حدودی همه‌چیشو از همه بهترم میکاپمه دوسه سال دیگه میرم کلاس تا آرایشگاه بزنم از خودم‌ الان جایی کار‌میکنم

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
منم میخام یاد بگیرم نمیدونم بتونم یا نه

ببین شما که میگی بخاطر کارت نمیتونی جای دیگ کار کنی واسه چی میخای بری سراغ میکاپ که یکی از پر هزینه ترین کاراس واسه شروع اولیه؟

منم میخام یاد بگیرم نمیدونم بتونم یا نه

ببین علاقه میخوادو سلیقه باید شوق و ذوق داشته باشی

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
2738

منم مثل شمام خیاطی و نصفه ول کردم چون وسطاش دیدم اصلا حوصله شو ندارم الان میخام برم ارایشگاه یه زنه بهم یاد بده نمیدونم یاد میگیرم یا اینکه عوضی از اب دربیاد فقط ازم کار بخواد و هیچی یاد نده میخاد باهام قرار داد ببنده

💀
منم مثل شمام خیاطی و نصفه ول کردم چون وسطاش دیدم اصلا حوصله شو ندارم الان میخام برم ارایشگاه یه زنه ...

معمولا از ارایشگاه ها چیز خاصی یاد نمیگیره ادم آموزشگاه های تهران خوبه بعضیاشون

2706