2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
فکرکنم سرماخوردم یهو از بعدظهریه درد گرفته بدن دردم دارم

عسل یه قاشق شب موقع خواب بخور دیگه چیزی نخور روش سریع درد گلو رو میکشه

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
فکرکنم سرماخوردم یهو از بعدظهریه درد گرفته بدن دردم دارم

من اصلا دکتر نمیرم هیچی طب سنتی نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

شب قبل از خواب و صبح قبل از صبحونه آب نمک غلیظ و کمی سرکه مخلوط کنید و غرغره کنید

در طی روز یکی دو لیوان دمنوش پونه و آویشن همراه با عسل میل کنید

یک انار رو روی شعله پخش کن با شعله کم سه چهار ساعت 

بگذارید بپزه و شب قبل خواب  محتویات داخلش رو میل کنید طوریکه آخرین چیزی باشه که میخورید و چیزی روش نخورید

بچها پسر من سرفه میکنه داروخونه بهم ی شربت داد گیاهی بهش بدم خوبه اسمش آیورامی از برگ عشقه

شربت برگ گیلاس خیلی خوبه من امتحان کردم ولی برای سینه یه انار بپز بده بخوره خیلی خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706