عنوان

واسه چی دوس پسرم اینجوری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 55 پست
خب بذار بیاد نامزد کنین فقط قرار نیس فردای خواستگاری برین زیر یه سقف ک

بخدا اعصابمو ریخته بهم...هی فک میکنه بهش حسی ندارم..پسر خوبیم هس نمیتونم روش ایراد بزارم

تو انتهای تمام افکار منی😻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی ب خودت داره چقد میشناسیش چقد دوسش داری چون وقتی عقد کنین بعد بفهمی اخلاق بد زیاد داره باهم نمیسازین بخای جداشی میشی مطلقه خوب فکراتو بکن چن وقته باهمین؟

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
من ۱۸ اون ۲۴ آره سرکار میره ماشینم داره

خیلیم کوچیک نیستی من۲۴سالمه پسرم۱۹ساله دنیا اوردم نامزدی کنید دوسه سال عشق حال بعدش عروسی

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
2731

سنتون ۳۰ سالم باشه قبل ازدواج برید مشاور

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
 منم یه دوست پسر داشتم مامانامون میدونستن خیلی قوپی میومدقصدشم ازدواج بودو میخواست بیاد خاستگ ...

نه این چندین بار با بابام حرف زده پدرشو فرستاده با بابام صحبت کرده از قصدش شکی ندارم

عزیزم اگ سنت کنه پس چرا دوست شدی؟ حالا دوست شدی هیچی چرا خانواده ها در جریان که این قضیه جدی بشه و فکر ازدواج بیاد تو سرش 

اگ واقعا همينو میخای خب نامزد کنین عقد کنین  اون هوله یچیز دیگس 

صیغه نخونین که کارشو بکنه و بره ها فقط عقد محضری

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
سنت کمه؟اگه سنت کمه و چیزی نمیفهمیدی ک الان دوس پسرنداشتی و تودوران اشنایی نبودی...پس تااینجاش رفتی ...

عزیزم ربطی نداره چه حرف بی موردی دوست پسر ربطی به بزرگی کوچیکی نداره و همه جا هست 

من مطمئنم احتمالش هست خداینکرده پشیمون بشه چون خودم هم سنشم و ازنظر من فقط باید وقتی مطمئن شد قبول کنه حتی اگه قل نکنه حق داره چون ممکنه 2سال دیگه نظرش عوض شه 

خب عزیزم اونم عجله دارها میخاد رود تر خیالش راحت شه بشی مال خودش  میتونین فعلا نامزدی کنید&nbs ...

من الان کنکور دارم دوس ندارم ذهنم منحرف بشه..خودشم میگه ی جشن نامزدی میگیریم بعدش خودمم کمکت میکنم درستو بخونی ولی نمیدونم چرا اصلا احساس آمادگی ندارم

مادرش میخواد زن بگیره . اونم تو رو میخواد. یا اینکه تو خیلی سری ازشون میخواد نبرنت  یا ای ...

اتفاقا وضع مالی اونا یکم بهتره از ما...خودمم موندم تو کارای این 

من ۱۸ اون ۲۴ آره سرکار میره ماشینم داره

تا داغه بچسبون😁

پسر ک از ۲۵ بالا تر رفت دگ دم به تله نمیده😂😂😂😂😅

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2706