2410
2553
عنوان

واسه چی دوس پسرم اینجوری میکنه

990 بازدید | 55 پست

مامان بابای هر دو طرف جریان دوستیمونو میدونن تو مرحله آشنایی هستیم...جدیدا همش عجله داره بیاد خواستگاریم اصلا درک نمیکنه من هنوز سنم کمه هی میگه من انتخابمو کردم نظرم عوض نمیشه...بهشم میگم من هنوز سنم کمه ناراحت میشه میگه تو منو دوس نداری....هر روز سر این ماجرا دعوا داریم...بریم مشاور بنظرتون؟... شما مورد مشابه نداشتین؟

تو انتهای تمام افکار منی😻

چند سالته؟؟

دوست پسرت کار بار داره؟؟

اگ نداره خط قرمز روش بکش

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

چندسالته؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نه ما مورد داشتیم التماس میکرده بیاد پسره میگف نمیتونم بیام😅

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …

بگو ما امادگیشو نداریم 

منم انتخابمو کردم از تو بهتر برا من کجا هست و اینجور چرت و پرتا بگو دلش اروم بگیره

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2714

مورد داشتیم دختر اصرارش زیاد بوده پسر رو دیدم ک ب تعویق بندازه😐 اره برین مشاور.چن سالتونه

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2706