1507
1482
عنوان

واسه چی دوس پسرم اینجوری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 55 پست
بستگی ب خودت داره چقد میشناسیش چقد دوسش داری چون وقتی عقد کنین بعد بفهمی اخلاق بد زیاد داره باهم نمی ...

اخلاقاش خوبه تحقیقم رفتیم همسایه هاشون خیلییییی تعریف کردن ازش گفتن سر به زیره و خوش اخلاقه و اینا

تو انتهای تمام افکار منی😻
حرفات بی منطقه و همجنستو بی ارزش میکنی یعنی چی؟خیلیا دوست میشن شاید شما ایران نیستی دلیل نمیشه زندگی ...

بمنچه اصن...هرجور خودش میخاد رفتارکنه.بماااااچه.😩ولی روحرفام هستم😂

زَن:زَن باشهِ نَ عروسک زِنده✌مَرددیدی قاب بِگیر☠
من ۱۸ اون ۲۴ آره سرکار میره ماشینم داره

خوبه.یه سال هم نامزد باشید 

.....بعد ازدواج کنید ....

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر م قانون جذب !!!!! دوست عزیز برای باردار شدنم یه صلوات می‌فرستی.

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

با موذی بازی از زبون خانوادش بکش بیرون  شوهرمن رفت دانشگاه عوضی منو نخواست  شاید میترسه& ...

فک نکنم این مدلی باشه الان دانشجوعه رفتاراش که عوض نشده

اخلاقاش خوبه تحقیقم رفتیم همسایه هاشون خیلییییی تعریف کردن ازش گفتن سر به زیره و خوش اخلاقه و اینا

خودت باید ببینی جدای حرف بقیه

حداقل ی سال باهاش باش

??WHY SO SERIOUS BOY??☻***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1473
خوبه.یه سال هم نامزد باشید  .....بعد ازدواج کنید ....

خودم خیلیییی بچه میزنم انقد همه با ی مدل بچگونه باهام رفتار کردن حس میکنم هنوز خیلی کوچیکم عکسمم اینجا گزاشتم همه میگفتن ۱۴ سالته؟  

خیلی وقته با همیم...پسر دوست بابامه از بچگی میشناسمش چن وقتم هست دوستیم    

خو پ نترس ازدواج کن مبارکه

??WHY SO SERIOUS BOY??☻***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1334
انقد تو این سایت همه مینالن از شوهراشون آدمو میترسونن 😬😹

این سایتو ول کن اینجا هرکی قهرمیکنه تاپیک میزنه فقط

1474