1464
1482
عنوان

واسه چی دوس پسرم اینجوری میکنه

980 بازدید | 55 پست

مامان بابای هر دو طرف جریان دوستیمونو میدونن تو مرحله آشنایی هستیم...جدیدا همش عجله داره بیاد خواستگاریم اصلا درک نمیکنه من هنوز سنم کمه هی میگه من انتخابمو کردم نظرم عوض نمیشه...بهشم میگم من هنوز سنم کمه ناراحت میشه میگه تو منو دوس نداری....هر روز سر این ماجرا دعوا داریم...بریم مشاور بنظرتون؟... شما مورد مشابه نداشتین؟

تو انتهای تمام افکار منی😻

خب بذار بیاد

نامزد کنین فقط

قرار نیس فردای خواستگاری برین زیر یه سقف ک

فقط 37 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هر جای جهان باشی،،،برات از دور میمیرم...                            تیکر برگشتن آقامون از سفره...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1475
1485

مورد داشتیم دختر اصرارش زیاد بوده پسر رو دیدم ک ب تعویق بندازه😐 اره برین مشاور.چن سالتونه

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

سنت کمه؟اگه سنت کمه و چیزی نمیفهمیدی ک الان دوس پسرنداشتی و تودوران اشنایی نبودی...پس تااینجاش رفتی مطمئن باش باقیشم میری...تومیتونی .بهانه الکیم نیار.افرین💝😩

زَن:زَن باشهِ نَ عروسک زِنده✌مَرددیدی قاب بِگیر☠
1474
خب بذار بیاد نامزد کنین فقط قرار نیس فردای خواستگاری برین زیر یه سقف ک

بخدا اعصابمو ریخته بهم...هی فک میکنه بهش حسی ندارم..پسر خوبیم هس نمیتونم روش ایراد بزارم

تو انتهای تمام افکار منی😻

بستگی ب خودت داره چقد میشناسیش چقد دوسش داری چون وقتی عقد کنین بعد بفهمی اخلاق بد زیاد داره باهم نمیسازین بخای جداشی میشی مطلقه خوب فکراتو بکن چن وقته باهمین؟

شاعرمیگه : برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم برو پی کاره خودت بلایی دست خودم میدم🔪😤☻***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
من ۱۸ اون ۲۴ آره سرکار میره ماشینم داره

خیلیم کوچیک نیستی من۲۴سالمه پسرم۱۹ساله دنیا اوردم نامزدی کنید دوسه سال عشق حال بعدش عروسی

بخدا منم دوست دارم بخندم از ته دل بدون اینکه ترس از روزهای پیش رو داشته باشم خدایا کمکم کن جز تو پناهی نداريم💔
1508