2737
2734
عنوان

شوهرندیده بدبخت🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2737 بازدید | 158 پست
آره والله 15 سالم بود اصلا هم ناراحت نیستم تازه از وقتی ازدواج کردم درسمم بهتر شده همسرم میگه تا لیس ...

باز خوبه همسرتون مانع پیشرفتتون نمیشه

ولی با وجود این خانه داری و شوهرداری و بچه داری و‌درس خوندن توام مشکله

درس خواندن فکر راحت میخواد

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نميدونم سنش مشكل ذاره ولي رقص و ...نه اينجوري ك گفت اين حسو گرفتم از لحنش

نه خواهرحسودی نیس

کاراش زشت بود احترام نگه نمیداشت

نبودین اونجاکه ببینین

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
2731
از بچه 14 ساله چه توقعی دارید اخه من همسن این بودم فکر میکردم دخترا رو مادرا به دنیا میارن پسرا رو ...

عزیزم  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2738
باز خوبه همسرتون مانع پیشرفتتون نمیشه ولی با وجود این خانه داری و شوهرداری و بچه داری و‌درس خوندن ت ...

فعلا که خونه نداریم 😑خونه بابامم فعلا ولی وقتی میاد نمیزاره کوچک ترین کاری بکنم میریم جایی هم نمیزاره کار کنم هرچی میگم تنبل میشم گوش نمیده 

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
آبرو چه ارزشی داره در مقابل آینده بچه هامون اخه

آخه این مدل بچه ها آینده ای ندارن و به جایی نمیرسن

دختری که توی این سن بجای فکر تحصیل و‌ دانشگاه فکر س ک س و ازدواجه ، اگه مانع ازدواجش بشن فقط دنبال همین مسایل میره و‌با علاقه درس نمیخونه و پیشرفت چندانی نمیکنه

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
خالم فک‌ میکنه این روشن فکریه  من بهش گفتم باهم دعوامون شد

دیدی مشکل ازتربیت خالته

اگه طرزتربیتش درست بودایناروروشن فکری نمیدونست

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
2706