2737
2734
عنوان

توهم یا واقعیت؟

242 بازدید | 19 پست

چن سال پیش بچه تر بودم ۱۶/۱۷ سالم بود اونموقعا اعتقادم به خدا زیاد تر بود حتی یادمه ایه اخر سوره کهف ک میگن اگه بخونی نماز صبح بیدار میشی شبا قبل خواب میخوندم و میخوابیدم سر یه سری مشکلاتمم خیلی با خدا درد و دل میکردم یه شب که خوابیدم قبل طلوع افتاب تو یه حالتی بین خواب و بیداری بودم تو اتاق خودم همونجا که خواب بودم چشام باز بود انگار یه صدای عجیب بهم گف هر چی از خدا میخوای بگو تا بهش بگم بعدش گوشم یه سوت ممتد و بلند کشید منم خیلی ترسیده بودم( فک کردم جن هستش) خیلی همونجا با خودم گفتم مگه خدا خودش صدای مارو نمیشنوه که کسی بخواد بهش برسه چشامو بستم سوره ناس رو خوندم وقتی چشامو باز کردم صبح شده بود و از خواب بیدار شدم و دیگه هیچ وقت اون اتفاق نیوفتاد.

هنوز بعد چن سال که گاهی یادم میوفته نمیدونم این حالت خواب و توهم بود یا واقعا یه موجودی مثل جن یا ماورا الطبیعه .. بود 

به نظر شما چی بوده شما تجربه اینجوری نداشتین؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تجربه همچین چیزی رو داشتم واسه من که واقعی بود چون ساعت ۸ شب این اتفاق افتاد و من کاملا هوشیار بودم

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2731

من بودم میخواستم اوضاعم جور شه از این ایران برم😑 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

من معتقدم ب اینکه فرشته ها میتونن ب چشم انسان های پاک و معصوم دیده بشن 

ممکنه تو اون موقه انقد پاک بودی براهمون

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
من معتقدم ب اینکه فرشته ها میتونن ب چشم انسان های پاک و معصوم دیده بشن  ممکنه تو اون موقه انقد ...

من کسی رو ندیدم البته فقط صدا شنیدم از پشت اون سمتی ک خوابیده بودم 

میشه تعریف کنی

سر کار بودم تنها، نشستم کمی استراحت کنم داشتم با گوشیم کار میکردم که یهو حس کردم نفس یکی به گوشم میخوره و صداشو شنیدم ولی اصلااا متوجه نشدم چی میگه. حتی سعی کردم بفهمم ولی انگار به یه زبان دیگه بود

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706