2737
2734
عنوان

تجربه ایمپلنت

504 بازدید | 31 پست

سلام دوستان اولین جلسه ایمپلنت که پیچ رو کار میزارن تو دندون خیلی دردناکه؟؟ خون ریزی زیادی داره؟؟ چند روز قبل امتحانمه، اگه خیلی ناجوره که نوبتم رو کنسل کنم؟ لطفا اگه تجربه ای دارین بهم بگین

نه اولین جلسه نمیزارن منکه ایمپلنت کردم اصلاحالیم نشدچجورگذست خداروشکراصلادردی مشکلی نداشتم خیلی خوب بودنترس

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سه تا پيچ رو با هم گذاشت در عرض يك رب خيلي هم عالي بود دردم نداشت نگران نباش 

شیش میلیون🤕

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2738
😄😄😄😄تنها وقتيه كه با ميل پول ميدم 

ارزش که داره ولی گرونه دیگه 

من سه تا پيچ رو با هم گذاشت در عرض يك رب خيلي هم عالي بود دردم نداشت نگران نباش 

ایمپلنت دیجیتال انجام دادید؟

یکی از آمادگیها برای ظهور این است که مثل زمان ظهور با هم مهربان باشیم و هرچه را برای خود می پسندیم برای دیگران هم بپسندیم
شماچی دکترتون تهرانه چقدرهزینه شدواسم دکترتون چی بود

نه تهران نیستم ..من یه دندون دومیلیون ناقابل 

2706