2733
2734
عنوان

قارچ عفونتی روی پوست صورت؟؟؟

304 بازدید | 42 پست

کسی تا حالا پوستش قارچ عفونتی زده ازینا که گرده پوسته پوسته میندازه بعد قرمز میشه بعد سفید...برا درمانش چکار باید کرد؟میره یا میمونه همیشه؟

خدایا شکرت♡

من اينهفته سه بار رفتم استخر دو روز پيش ديدم بالاي پلكم قارچ زده واي مامانم قشقرق به پا كرد طوريكه ترسيدم خودمم كه نكنه لاعلاج باشه 🤪🤪ديگه قرص مترونيدازول خوردم پماد كلوتريمازول زدم. خوب شد كاملا الان يه رد خيلي كمرنگ مونده ولي ميگن مث تبخاله درمان قطعي نداره ممكنه هي بزني

كاش ميشد بعضي فاميل ها رو آنفاميل كرد🤨🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اينهفته سه بار رفتم استخر دو روز پيش ديدم بالاي پلكم قارچ زده واي مامانم قشقرق به پا كرد طور ...

منم همین پمادو دارم استفاده میکنم گلم..ولی برا من دو ماهه تازه دارم پماد میزنمو رفتم دکتر .ایشالا خوب بشه نگرانم بمونه جاش

خدایا شکرت♡
2738
چند وقته برا شما؟یعنی خوب نشده جاش مونده؟

نه برای من خوب نشده سه ساله درگیرم،برای من حالت پوسته پوسته و قرمز میشه و سوزش داره خوبم نمیشه

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
پماد کلوتیرمازول موضعی را با تریامسینولون موضعی قاطی کن بزن زود خوب میشه دخترم پاش زده بود دکتر این ...

مرسی عزیزم ده روزی میشه اولیو میزنم ولی دومیو نشنیدم . میگیرم چشم

خدایا شکرت♡
مرسی عزیزم ده روزی میشه اولیو میزنم ولی دومیو نشنیدم . میگیرم چشم

گلوتریمازول به تنهایی جواب نميده مال دخترم یه ماه کلوتیرمازول زدم اصلا فرق نکرد ولی وقتی با تریامسینولون قاطی کردم زدم یه هفته نشده محو شد قارچش

انسان شجاع کسی است که بر نفسش پیروز شود.
2706