2410
2553

تو ماه اول میگه یه شاه کلید اخر کار بهتون میدم ک خعلی خوبه و فلان...

تو ماه نهمه  یا هدیه هس؟؟؟؟

ذهنتو قشنگ کن دنیات قشنگ میشه😻🦄
ماه اولو من گوش دادم راجب ارتعاش میگه بیشتر البته سال۹۶ الانو نمیدونم چجوریه

اره ی جاش میگه اخر کار ی چیزی بهتون میگم مث شاه کلید همیشه کارتونو راه میندازهمیخام بدونم اون شاه کلید ماه چندمه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شما تا ماه نهم تکمیل میشی و توی ماه نهم شاه کلید میده ک عااااااالیه و ماه هدیه اش هم هستش

من میخام زودتر اون شاه کلیدو بفمم برم اون ماهی ک توش شاه کلیده رو بخرم 

ماه نهمه یا هدیه؟؟؟

شما تا ماه نهم تکمیل میشی و توی ماه نهم شاه کلید میده ک عااااااالیه و ماه هدیه اش هم هستش

شما ک دوره رو گرفتی راضی هسی من ماه اولو گرفتم فقط ارزش ادامه دادن داره؟

2714
من میخام زودتر اون شاه کلیدو بفمم برم اون ماهی ک توش شاه کلیده رو بخرم  ماه نهمه یا هدیه؟؟؟

چند ماهش رو گوش دادین ؟ اطلاعاتت قانون جذبتون در چه حده؟

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
شما ک دوره رو گرفتی راضی هسی من ماه اولو گرفتم فقط ارزش ادامه دادن داره؟

بله عزیزم. من بعد گوش دادن و دوره های دیگه کار کردن خودم اموزش میدم و توصیه میکنم کارش کنین حتما اگر میتونین

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
بله عزیزم. من بعد گوش دادن و دوره های دیگه کار کردن خودم اموزش میدم و توصیه میکنم کارش کنین حتما اگر ...

فقط میخام بدونم شاه کلید تو کدوم ماهه

ماه اول در حد متوسط  من ساناز اسبقی و اینام گوش میدم

بهتره نرین سراغ ماه اخر. درخواست دوستی بدین توی کانالم اگاهیتون رو بالا ببرین بعد برین سراغ ماه اخر

بهتره نرین سراغ ماه اخر. درخواست دوستی بدین توی کانالم اگاهیتون رو بالا ببرین بعد برین سراغ ماه اخر

خیلی کنجکاو شدم شاه کلید چیه😁

2706