2737
2739

انگار ماهیه

پسره یا دخمل؟؟

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر😢

چرا😢

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2728
هر چی نگا میکنم نمیفهمم کجاشه

منم نفهمیدم خخ

عزیزم ویارو علائمات جیان؟؟

2738
وا چرا حالت ناراحتی

سومیشه،دلم میخاست پسر شه همه علایمام پسره ،سمت راست رحممه،ویارم شوری،عاشق پفک،تخمخ،فلافل،کشک،آش دوغ،پنیر ،بلال،همه تستا نشون داد پسره جدول چینی تست ابن سینا،تستای خونگی،هنوزم باورم نمیشه فکر میکنم سونو اشتباه کرده

سومیشه،دلم میخاست پسر شه همه علایمام پسره ،سمت راست رحممه،ویارم شوری،عاشق پفک،تخمخ،فلافل،کشک،آش دوغ، ...

انشاالله هر چی خیره سالم بیاد بغلت

رژیم تعیین جنسیت  نگرفته بودی قبلش؟؟

شدیم سوپ خفاش نخورده و دهن سوخته😖
2706