2726
عنوان

اطلاعیه 📣📣 کاربران عزیز توجه بفرمایید📣📣

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 109 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه تاپیک با مضمون تاپیک شما دیشب زدم

همه گفتن تو منافقی و دستت با اونا تو یه کاسه ست و نفست از جای گرم بلند میشه گشنگی نکشیدی تا حالا

تهشم ترکید😐

فقط گفته بودم تاپیک نزنید و استرس نگیرید😑

سلام نی نی یار. این سایت همیشه کاربراش در مورد مسایل روز صحبت میکردن، زمان انتخابات اگه شما بودی یادته که کاربرا چقدر تبلیغ میکردن برای کاندیدای مد نظرشون،الان چه فرقی کرده اوضاع؟ تو سایتهای خبری هم کامنتاش بازه مردم همه چی میگن اینجا چه فرقی داره با اونا؟

سلام و عرض ارادت...پس کجا و چطوری اعتراض و نارضایتی عمومی رو اعلام کنیم؟؟؟

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
باشه عزیزم😉

چشمتون پر نور عزیزم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
من یه تاپیک با مضمون تاپیک شما دیشب زدم همه گفتن تو منافقی و دستت با اونا تو یه کاسه ست و نفست از ج ...

چطوری منافق😃😃😃😁

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706