1874
1955

سلام دوستان گلم    

لطفا لطفا خواهش میکنم ازتون تاپیک گرونی و بنزین نزنین ، این قانون سایت هست لطفا رعایتش کنین خواهش میکنم بچه ها  

دوستان ،عزیزان بهتون حق میدم منم مثل شما ناراحتم منم از خودتون هستم ولی دست ما هم نیست دلمون نمیخواد وقتی دارین درد دل میکنین ببندیم تاپیک رو   

بچه ها فقط یک ساعت همتون خروج بزنین و برید و فکر کنین نی نی سایتی وجود نداره ببینین میشه؟ اگر سایت رو دوست دارین لطفا با ما همکاری کنین خواهش میکنم  

خیلی ها رو میشناسم که از رو تنهایی به سایت پناه اوردن وقتی اینجا نباشه تنهاتر هم میشن

هر کدوم از شما که سایت رو دوست دارین برای تاپیک های بنزین و گرونی گزارش بزنین

دوستان عزیزم تاپیکمو اطلاع رسانی کنین دوستاتون رو تگ کنین ممنونم ازتون که باهام همکاری می کنین

تا جایی که تونستم سعی کردم کاربری رو قطع نکنم ولی منم خسته میشم از دیشب همینطور دارم تاپیک پاک میکنم خواهش میکنم به قانون جایی که دارین فعالیت میکنین احترام بذارین  

دوستان گلم  لطفا لطفا باهام همکاری کنین     

تـــو خــوب بــاش نذار خوبا تموم شن ...

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965

ان شاالله ۹۹/۹/۹ دختر گلم کاملا سالم و سلامت میاد بغلم🌹 اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤ان شالله قسمت همه منتظرا❤اللهم صل علی محمد و آل محمد❤ خدایا همه رو به آرزوشون برسون🎈 میشه یک صلوات بفرستی برا سلامتی دخملم؟🥰 من هر وقت توی امضای کسی ببینم میفرستم🌸

چرا اجازه نداریم در مورد این چیزا حرف بزنیم؟

چرا باید باعث بشه سایت از بین بره؟

اگر تحمل غیبت شنیدن ندارید ،صحنه رو ترک کنید یا بحث رو عوض کنید و نهایتا سکوت کنید و توی دلتون برای کسی که غیبتشو ناخواسته شنیدین صلوات بفرستین یا آیةالکرسی بخونین یا براش دعا کنین...اینجوری حداقل در حد توانتون سعی خودتون رو کردین قدم خیری برای اون شخص بردارین و جبران کرده باشین...
1984

به نظرمنم کاملا حق دارین

خام گیاهخوار وگان و فمینیست هستم،***{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}  (۱۷سالمه و از ۹سالگی تو شاخه های مختلف ورزشی فعالیت کردم و رشتمم تربیت بدنیه💖امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن،فقط کافیه که بخوان  ) (با افتخار یک تتلیتی هستم  به قول سلطان: ببین ژنرال منم اما بامزه ام ولی بترس تو با این حال ازم (دوستان ممنون میشم کتابهای که ازنظرتون خوندنی هست روبه منم معرفی کنین)

یعنی اینجا هم درد دل نکنیم؟ چرا ما ایرانیا انقد بدبختیم که حتی تو مجازی هم نمیتونیم دردامونو به زبون بیاریم داریم اتیش میگیریم از غصه😭😭😔😔

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

چش

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1974