1596
1578

سلام دوستان گلم    

لطفا لطفا خواهش میکنم ازتون تاپیک گرونی و بنزین نزنین ، این قانون سایت هست لطفا رعایتش کنین خواهش میکنم بچه ها  

دوستان ،عزیزان بهتون حق میدم منم مثل شما ناراحتم منم از خودتون هستم ولی دست ما هم نیست دلمون نمیخواد وقتی دارین درد دل میکنین ببندیم تاپیک رو   

بچه ها فقط یک ساعت همتون خروج بزنین و برید و فکر کنین نی نی سایتی وجود نداره ببینین میشه؟ اگر سایت رو دوست دارین لطفا با ما همکاری کنین خواهش میکنم  

خیلی ها رو میشناسم که از رو تنهایی به سایت پناه اوردن وقتی اینجا نباشه تنهاتر هم میشن

هر کدوم از شما که سایت رو دوست دارین برای تاپیک های بنزین و گرونی گزارش بزنین

دوستان عزیزم تاپیکمو اطلاع رسانی کنین دوستاتون رو تگ کنین ممنونم ازتون که باهام همکاری می کنین

تا جایی که تونستم سعی کردم کاربری رو قطع نکنم ولی منم خسته میشم از دیشب همینطور دارم تاپیک پاک میکنم خواهش میکنم به قانون جایی که دارین فعالیت میکنین احترام بذارین  

دوستان گلم  لطفا لطفا باهام همکاری کنین     

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کلیک کنید

سایت هیچیش نمیشه نترس هحتی کاربری هم بترکه میرن بایک کاربری دیگه میان

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
1546
8

به نظرمنم کاملا حق دارین

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀     میخوای لاغرشی؟ کلیک کن                                                        

یعنی اینجا هم درد دل نکنیم؟ چرا ما ایرانیا انقد بدبختیم که حتی تو مجازی هم نمیتونیم دردامونو به زبون بیاریم داریم اتیش میگیریم از غصه😭😭😔😔

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

چش

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1396

حتما چشم 😍😍😛

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه تیکرمو واقعی کنی من انقد تاپیک حاملگی و نی نی بزنم همه بگن بازم تووووو😅آهای تویی ک داری میخونی اینو ازخدامیخوام خدا بهترینو بهت بده وایسا همینجوری خوندی نرو امین بگو🤭بعدبرووو😚

@زمانه12    

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه تیکرمو واقعی کنی من انقد تاپیک حاملگی و نی نی بزنم همه بگن بازم تووووو😅آهای تویی ک داری میخونی اینو ازخدامیخوام خدا بهترینو بهت بده وایسا همینجوری خوندی نرو امین بگو🤭بعدبرووو😚

واقعا مردمم جایی واسه حرف زدن ندارن

اما شما هم حق دارید

هیچکس درباره حقیقت کنجکاو نیست... فقط چیزایی رو که باور دارن بعنوان حقیقت می‌پذیرند! لطفا اگر میتونید مودبانه، بدون توهین، تمسخر، تحقیر، پرخاشگری و فرافکنی راجع به اختلاف عقیده ای که داریم، صحبت کنید، ریپلای کنید.من شدیدا روی این موضوع حساسم. ممنونم💙اگر هم جواب ندادم، به حساب کم آوردن، نداشتن اطلاعات، جا زدن و... نذارید. نمی‌تونم و نمیخوام وقت و حوصله و اعصابم رو پای فرافکنی های یک آدم مجازی بذارم.لطفا توی تاپیک های خودم و دیگران مدام ریپلای نکنید به امضام گیر بدید🙃اینقدر از دعواهای بیخودی بعضی از کاربرا که فقط دنبال اذیت هستن یا حرفای من متوجه نمیشن و فقط میخوان ریپلای کنن حمله کنن به آدم، خسته شدم که این امضا رو گذاشتم!
1480