2703
2553
عنوان

بخاطر کاهش 40 کیلویی وزن همه بهم غرمیزنن

| مشاهده متن کامل بحث + 6186 بازدید | 103 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مبارکت باشه کار سختی بوده. 

اره سخته ولی الان دوسال گذشته و تثبیت وزن سخت تره😁البته این دوسال نهایت 3.4کیلو اضاف کردم ولی زود کمش کردم.

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
2714
پاهام بی دلیل کبود میشه

به خاطر کمبود ویتامین دی هست احتمالا  

دیگه لاغر شدی شکر خدا الان فقط تلاش کن کمبود ها رو جبران کنی  انتخاب خوب کن بین غذا هات فقط کالری برات مهم نباشه 

مثلا تخم مرغ رو عوض نیمرو اب پز کن ماهی رو عوض سرخ کباب کن بهش ارد و اینا نزن 

کالری رو بیار پایین سالم خوری کن صبحونه عوض نون پنیر چایی شیرین که خاصیت نداره  ۲۱ مویز و ۱۴ تا بادوم و دوتا خرما یه گردو بخور 

یا سالاد میوه بخور 

سه شیره بخور شیره انگور و توت و خرما 

روغن غذات رو کم کن ماست کنار غذات نخور سرد  اما عوضش مثلا تو سالادت  عدس پبز بریز 

نخود اب بپز به عنوان شام ترشی نخور ضعف میاره ویتامین میسوزن اگه نکات ریز تغذیه رو رعایت کنی ویتامیناتم سر وقت بخوری  خیلی زود جبران میشه 

میترسم بمیرم نکنه مرصی چیزی دارم بچم بی مادرشه 

سلام عزیزم، خدانکنه 

وقتی میخوای رژیم بگیری  بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

من دیگه حال ندارم حرف بزنم ازبس بیحالم

بلید حین رژیم مولتی ویتامین و سبزیجات زیاد مصرف میکردی الانم دیر نشده مصرف کن 

اورامین اف دکتر حین رژیم به من داد عالی بود چون ژل رویال هم داره

اما مواظب باش لاغرشدن سخت لاغر موندن سخت تر حواست باشه اشتهات زیاد نشه

موقع خواب بخور مکمل ها رو یه دوره مولتی یه دوره اهن یه دور کلسیم با اب زیاد امگاسه هفته ای یکی ویتامین ای هم یه دوره بخور

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام