2726
عنوان

همممممممهههه چیش واسه ماست اه

292 بازدید | 20 پست

دعواش واسه ماست اعصاب خوردیش واسه ماست داد و بیداد و بی حوصلگیش واسه ماست ..نه روز جمعه ی درست حسابی نه شبش ..واسه شوهرم انگار دنیا به اخر رسیده

سر همون موضوع ممنوعه که ازدیشب  همه دارن میگن....

خواسته هاتو علاوه برخدا به 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا منم ک بیخیال اتفاقات دور و اطراف بودم هم از صبح عزا گرفتم وای بحال اونایی ک تامین معاش خانواده رو بعهده دارن

جوونی و ارزوهامون رو جلو چشمامون دارن میسوزونن هیچ کاری ازمون برنمیاد

واقعا اینده و ارزوهای جوونا زره زره نابود میشه

چقد دلم گرفت

مخصوصا که تا میایم یزره امیدوار بشیم و کنار بیایم زود یه سوپرایز دیگه رو میکنن

اخه دیگه چطوری امید داشته باشیم که به ارزوهامون برسیم

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است

حق دارن واقعاً

من اگرمردبودم قطعاًسکته میکردم

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2706