2703
2553
عنوان

نوزاد چهل وپنج روزه سرما خوردگی میگیره؟؟؟؟؟؟😥😲😢

| مشاهده متن کامل بحث + 8224 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نمیدونم ساعتها میدوشم یه ذره میشه،اما لباسم درطول روز خیس میشع این نشونه زیادی شیر نیست؟وزنشم کم نشد ...

نه نشانه زیاد بودن نیست، دقیقا مشکل بچه گشنگیه ،منم فکر میکردم شیرم خوبه وقتی چهارماهگی بردم ۶۰۰ گرم کمبود وزن داشت ،شیرخشک دادم دیدم راحت تا صبح خوابید، بچه از گشنگی و ضعف عصبی شده

قبلا بهتربود امروز افتضاحه یه ربع یبار بیدار میشه بزور شیر بهش میدم نمیدونم چخبره دل درد شدیده یا مش ...

اینا بیشتر علائم رفلاکس دمای خونه باید۲۳ درجه باشه حتما اروغشو یگیر فاصله های کوتاه دفعات بیشتر شیر بده حتما پیش متخصص نوزادان ببر

2714
مرسی گلم خیره سرم دلسترخوردم گفتم شیرم خوشمزه بشه.فقط رازیانه رو دم کنم یا خالی بخورم؟

عزیزم دلستر خودش باعث دل درد میشه برای زیاد شدن شیرت ابکوشت و غذای خورشتی بخور عرق رازیانه یا خود رازیانه دم من بخور اصلا دلستر و نوشیدنی گاز دار نخور تا زمانی که دوره کولیک ش تموم شه

پسر منم خس خس سینه داشت با گرفتگی بینی چند وقت یبار اب از بینیش هم میومد بعد فهمیدیم الرژی به پروتیین شیر گاوی داره که دکتر گفت بچه هایی که این الرژی رو دارن همش علایم سرماخوردگی رو دارن

پسر منم خس خس سینه داشت با گرفتگی بینی چند وقت یبار اب از بینیش هم میومد بعد فهمیدیم الرژی به پروتیی ...

یعنی چی اخه من الان چهل وپنج روزه شیر ماست کره دوغ نخوردم یه ذره پنیر میخورم یعنی ربطی داره؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
یعنی چی اخه من الان چهل وپنج روزه شیر ماست کره دوغ نخوردم یه ذره پنیر میخورم یعنی ربطی داره؟

اره منم نمیخوردم،،،ازمایشش خیلی ساده است ازمایش مدفوع میگیرن ،،،دفترچشو ببر دکتر بگو ازمایش بنویسه یه ظرف از ازمایشگاه بگیرید مدفوع بچه رو تو خونه بزار توش بده شوهرت ببره ازمایشگاه،،،حتی میتونی بدی دکتر عمومی بنویسه،،،،،،پسر منم گریه خیلی میکرد

2706