1600
1480
عنوان

چیکار کنم با این شوهر?

211 بازدید | 19 پست

ما یک ماه هست که با هم قرار گذاشتیم که هفته ای دو ساعت بچه رو بگیره تا من یکم آرامش بگیرم این هفته خیلی کار داشت و منم چیزی نگفتم امروز گفتم من خیلی خسته ام تو با پسرمون برید بیرون تا من حداقل در سکوت خونه تمیز کنم نه که خدایی نکرده بخوابم گفت باشه الان بخوابم بعد از ناهار یک ساعت برم شرکت کار دارم برمیگردم می گیرم، گفتم باشه من با پسرم بازی کردم این وسط ناهار درست کردم به بچه غذا دادم اونم خواب بود بعد بیدار شد پسرم با بد بختی خوابوندم با هم ناهار خوردیم بهم گفت یک ساعت میرم و میام البته می دونستم زیر سه ساعت نمیاد ولی از ساعت 2:30 رفته الان زنگ زدم که ظاهرا مبنای زمانیمون یکی نیست میگه دیگه نشستم پای کار یک ساعت دیگه میام الان من چی بگم ? چرا اقایون فکر نمی کنم این خانوم بنده خدا گناه داره تو خونه روانی میشه حق داره اندازه چند ساعت ارامش داشته باشه

عزیزم کار بیرون نکردی خستگی رو بفهمی

برو خداتم شکر کن

هفت صبح نمیزنی بیرون یه ساعت ترافیک باشی برسی محل کار هزارتا حرف بشنوی تا پنج عصر بعد دوبارا یه ساعت تگ ترافیک برگردی عین جنازه خونت

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

عزیزم کار بیرون نکردی خستگی رو بفهمی برو خداتم شکر کن هفت صبح نمیزنی بیرون یه ساعت ترافیک باشی برس ...

عزیزم من قبلا شاغل بودم الان به خاطر بچه خونه هستم والبته بی صبرانه منتظر هستم بچه بزرگتر بشه بزارم مهد و برگردم سرکار

1546
شخصیتها متفاوته از نظر من راحتی یعنی سرکار 

خب پس از اون دسته خانمهایی هستی که کلا محیط بیرون خونه رو دوس داری... کاش لااقل بچه رو میزاشتن مهد و راحت میرفتی سرکار تا انقدر فشار روحی روت نباشه عزیزم 

1566
خب پس از اون دسته خانمهایی هستی که کلا محیط بیرون خونه رو دوس داری... کاش لااقل بچه رو میزاشتن مهد و ...

من عاشق کارم هستم با اینکه خیلی سخته و مسولیتش زیاده ولی حس مفید بودن بهم دست میده به جاش هیچ گونه افتخاری در طرف شستن و جارو کردن و غذا پختن نيست البته به لطف شیطونک خونه اینقدر کتیفه که ادم عصبی میشه از ریخت و پاش

من عاشق کارم هستم با اینکه خیلی سخته و مسولیتش زیاده ولی حس مفید بودن بهم دست میده به جاش هیچ گونه ا ...

من عااااشق اشپزی هستم ولی متاسفانه کارمندم الان شش ساله البته اومدم بیرون دیگه از چهارشنبه توی آپ واحد منابع انسانی کارشناس بودم سه میگرفتم اما منزجرم از کار اداری بخصوص ترافیک وحشتناک صبح و عصرش

1396
من عااااشق اشپزی هستم ولی متاسفانه کارمندم الان شش ساله البته اومدم بیرون دیگه از چهارشنبه توی آپ وا ...

وقتی نا راضي هستی چرا خودت اذیت کنی بیا بیرون برو دنبال علاقه موفقتر هم میشی 

وقتی نا راضي هستی چرا خودت اذیت کنی بیا بیرون برو دنبال علاقه موفقتر هم میشی 

دقیقا همینکارو کردم 

ما کلا زندگی کارمندی داریم کل فامیل و کار ازاد نداریم 

من میخوام استریت فود بزنم و قطعا مطمئنم موفق میشه حتی درامدی خیلی بالاتر از کارمندی 

1547