خییلی بی نظمم کلی وقتم میذارم خونه رو مرتب میکنم ولی طولی نمیکشه دوباره بهم میریزه از شلختگی بدم میاد ولی نمیتونم منظم باشم. بچمم از خودم یاد میگیره واقعا اعصابم بخاطر این موضوع بهم میریزه. لطفا پیشنهادهای مفید بدید

درکلبه ی ما رونق اگر نیست ،صفا هست  

کارات رو بنویس وقتت منظم میشه کم کم

وسایلای خونه رو جوری بچین که برای برداشتن و گذاشتن سرجاشون زحمتی نباشه

از بیرون که اومدی لباسارو پخش و پلا نکن

وسایلای اضافه رو حتی اگه نو هستن و خیلی دوسشون داری بده بیرون

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
کارات رو بنویس وقتت منظم میشه کم کم وسایلای خونه رو جوری بچین که برای برداشتن و گذاشتن سرجاشون زحمت ...

میدونید تنبل نیستم و همه به زرنگی تو کار خونه میشناسنم ولی نظم ندارم واین اذیتم میکنه . میخوام بطور اساسی این مشکلو حل کنم . مرسی بابت راهنمایی

درکلبه ی ما رونق اگر نیست ،صفا هست  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونید تنبل نیستم و همه به زرنگی تو کار خونه میشناسنم ولی نظم ندارم واین اذیتم میکنه . میخوام بطور ...

برو تو اینترنت درمورد دکوراسیون مطلب بخون عمینطور درمورد استفاده بهینه از جاهای خونه

درمورد نظم دهنده های خونه

تقسیم بندی وسایل خونه

کم کم دستت میاد چطور خونه رو بچینی که کمتر ریخت و پاش بشه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728