2726

بچه ها وسط بحث گرونی ک همه رو ناراحت کرده خیلی خوشحالم خیلی

یکی از بهترین دوستام بخاطر خودکشی پدرش ک چند سال پیش اتفاق افتاد تمام خاستگاراشو از دست داد، تو شهر کوچیک با فرهنگای پایین اخه ازدواج ی دختری ک باباش خودکشی کرده خیلی سخته، همه خاستگاراش افتضاح شدن با اینکه شرایط خودش عالیه

حالا داره با ی پسر از همه لحاظ عالی ازدواج میکنه،پسره خیلی ماهه خیلی بافرهنگه خدارو شکر، دنیا دنیا براش خوشحالم

وقتی از غم و غصه های مامانش میگفت برا ازدواجش دلم میترکید

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای  چه عالییییی😍😍😍.. بخدا از بس دخترا گرفتار مسکل ازدواج شدن مث خودم.. وقتی ازدواج یه دختریو میشنومآ بال درمیارم .. مبارکش باشع.. قسمت خودتم بشه انشالله مهربون

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍

اخی.....❤

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

و خوشحالی دوم

ی دوست دیگه دارم ک همکارمم هست، بیشتر از ده ساله بچه دار نمیشه، شوهرش ی بیماری نادر داره، بمیرم برا دلش، سه بار ای یو ای کرده دوبار ای وی اف

وقتی من باردار شدم از خوشحالی گریه کرد برام ولی من خیلی ناراحت بودم براش، اصلا جلوش معذب بودم ک باردارم

خلاصه

کاراشونو کرده بودن ی بچه وردارن از پرورشگاه، اون روز بهشون زنگ زدن رفتن ی پسر ۱.۵ ساله بهشون نشون دادن

قراره فردا بچه رو بیارن خونه

وای ک چقدر زن و شوهر خوشحالن

هردو گریه کردن وقتی بچه رو بغل کردن، عکسشو گذاشته بود ماشالله بچه فقط چشم بود چقد خوشگل بود 

اسمش شهابه

ی جوری لم داده بود تو بغل دوستم انگار ی عمر مادرشه

خدارووووشکر

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2706