2737
2734
عنوان

مادر و پدرشوهر

164 بازدید | 6 پست

بچه ها اگه ببینید مادرشوهرتون اخلاق و رفتارشو باشوهرتون عوض کرده خیلی مهربونتر شده سعی میکنه به خواسته های شوهرتون عمل کنه چیزایی ک دوس داره رو درست کنه سعی کنه شوهرتونو بکشه سمت خودش 

شماها چیکار میکنید؟؟

مادرشوهرمن که کلا این روزا همه چیزش شده شوهر من

ما هم تصادف کردیم ۱ماه پیش ماشینمون داغون شده ماشین شوهره خواهرشورم دست ما بود حالا ۱هفتس دست اونیکی خواهر شوهرمه پریشب بخاطر بیمه رفتن پدرشوهرم ماشین و گرفتیم دیروز شوهرم منو رسوند اموزشگاه از اونجا بره دنبال کار پدرش که منم امتحانم لغو شد پدرشوهرم زنگ‌زد برو اگاهی بخاطر کار شوهره خواهرشوهرم منو شوهرم رفتیم اگاهی از اونجا بیمه از اونجا باز دنبال کارای شوهرخواهرش ظهر اومدیم خونه پدرشوهرم داد و بیداد ک ماشبن اونارو بده خودشون کاراشونو بکنن معطل نباشن توهم وقت نگذرون شوهرم گف اخ من چیکار کردم مگه باماشبن یا دنبال کار اونا بودم یا دنبال کار تو این وسط من حمالی کردم حالا میگید وقت میگذرونی

به نظرتون چه برخوردی داشته باشم کلا یجوری شدن جدیدا خسته کننده و حرص درار شدن شدیدا

منم باهاشون یجا زندگی میکنم من بالا اونا پایین درکل همیشه باهمیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728