2726
عنوان

ماهیانه ای‌که شوهرم بهم میده

5668 بازدید | 215 پست

ماهی ۶۰۰ تومنه 

اما برای من خیلی کمه 

آخه دانشجوام و این ۶۰۰ تومن خرج لباس خوراک همه چیمه چیکار کنم بیشتر از این هم بهم نمیده درآمدش زیاده 

خدایا تا بی نهایت شکرت بابت هدیه ای که بهم دادی من این هدیه رو از حضرت فاطمه زهرا دارم ازت ممنونم مادر♥️🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۶۰۰ که داد بگو خوب این واسه خورد و خوراکم فلان مقدرام بده خرج کتاب دارمو لباس میخام بگیرم و  این جیزا 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
خواگ درامدش خوبه بش بگوکمه

نمیده عزیزم میگه تو بلد‌نیستی مدیریت کنی تو خریدن زیاده اما‌من هنوز پالتو نخریدم این پول یه پالتوئه یا بوت ندارم و کلی چیز دیگه 

خدایا تا بی نهایت شکرت بابت هدیه ای که بهم دادی من این هدیه رو از حضرت فاطمه زهرا دارم ازت ممنونم مادر♥️🌹
پول توو جیبیت با پول لباس گرفتن اینات باخودته یعنی با ۶۰۰ تومن؟؟ اره خ کمه تو من فقط روزی ۵۰ خرج رف ...

اره عزیزم تازه کلاسی چیزی هم که بخوام برم دیگه هیچ نمیشه با این پول‌کاری کرد 

۶۰۰ که داد بگو خوب این واسه خورد و خوراکم فلان مقدرام بده خرج کتاب دارمو لباس میخام بگیرم و  ای ...

نمیده عزیزم چیکار کنم 

نمیده عزیزم میگه تو بلد‌نیستی مدیریت کنی تو خریدن زیاده اما‌من هنوز پالتو نخریدم این پول یه پالتوئه ...

😐😐😐😐 وای خدا مگه میشه نده بگو هوا سرده پالتو میخام بوت میخام وظیفته بگیری برام

🍁🍂مَن دُخترِ روزایِپاییزم🍁🍂
وا یعنی چی زوری بگیر به همه راهها متوسل شو باید بده ...خسیسِ بدبختِ پولدار 😡

باورت میشه روزی حدود ۹ تومن درآمد داره😭

نمیده عزیزم میگه تو بلد‌نیستی مدیریت کنی تو خریدن زیاده اما‌من هنوز پالتو نخریدم این پول یه پالتوئه ...

😅خب یبار باخودت ببرش خرید لیست چیزای ک میخای هم بنویس بگو شمابهترمیتونی مدیریت کنی بیاباهم بخریم ببینه پول کمه نمیرسه

2706