2726

خودم اول بگم 

رمانای p*e*g*a*h همشششششون مخصووووصا اسطوره و تب😍فقط زهر تاوان و هنوز نخوندم 

رمانای زینب ایلخانی همشوووون و دوس دارم😍مخصووووصا با سقوط دست های ما 

خیییلین بیشتر از ۳۰۰تا رمان خوندم 

شمام بیاید بگید

میشه واسه خوب شدن مامانم صلوات بفرستید؟؟ک منم بتونم طعم مادر داشتن و بچشم😔واسه مادر شدن خودمم دعا کنید اخه من ۶ساله چشم انتظارم .

رمانای م مودب پور هم ک عااالی ان 

یاسمین و خیلی دوس داشتم

میشه واسه خوب شدن مامانم صلوات بفرستید؟؟ک منم بتونم طعم مادر داشتن و بچشم😔واسه مادر شدن خودمم دعا کنید اخه من ۶ساله چشم انتظارم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بادیگارد خواب بازی این دوتا رو بالغ بر ۳ بار خوندم

نویسنده شون و نمیدونی کیان

افسونگر

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
بامدادخمار

خییییلی شنیدمش چن بارم دانلودش کردم اما نتونسم بخونمش نمیدونم چرا الان یادم نیس دلیل نخوندنم چیه

رمانای م مودب پور هم ک عااالی ان  یاسمین و خیلی دوس داشتم

م مودب پور شخصیتای اصلی ثابتی داره.فقط اسم عوض میکنن.و اینکه اول میخندونت آخرش اشکتو بشدت درمیاره

+لایک؟ _نه       +صلوات؟ _آره آره🙂
م مودب پور شخصیتای اصلی ثابتی داره.فقط اسم عوض میکنن.و اینکه اول میخندونت آخرش اشکتو بشدت درمیاره

راس میگی شخصیت اصلی داستاناش خیییییلی شبیه ب هم هستن 

رمانای م مودب پور هم ک عااالی ان  یاسمین و خیلی دوس داشتم

منم گندم رو خوندم ولی آخرش رو دوست نداشتم

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 
2706