2726
عنوان

باردارا بیاین ⁦❤️⁩

167 بازدید | 34 پست

خدایی نکرده اگر جنین مشکلی براش پیش بیاد ،حالش خوب نباشه و.... حتما علایم داره؟؟؟؟ 

هفته ۲۰ ام 

دیروز هم آنومالی دادم خداروشکر سالم بود 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ن گلم نگران نباش بچه تو ان تی وانومالی کاملا بررسی میکن امکان نداره مشکل داشته باشه اگه ان تی انومالیت خوب باشه

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
ن گلم نگران نباش بچه تو ان تی وانومالی کاملا بررسی میکن امکان نداره مشکل داشته باشه اگه ان تی انومال ...

آره اینا خوب بود فقط منظورم اینه اگه یهو چیزی بشه ممکنه بدون درد وخونریزی باشه ؟ 

آره اینا خوب بود فقط منظورم اینه اگه یهو چیزی بشه ممکنه بدون درد وخونریزی باشه ؟ 

ن امکان نداره به خودت استرس نده به خیال باش

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘

وقتی خودت دردهای عجیب و غیرطبیعی یا خدای نکرده خونریزی چیزی نداری و دیروزم همه چی خوب بوده دیگه همه چی اوکیه

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
وقتی خودت دردهای عجیب و غیرطبیعی یا خدای نکرده خونریزی چیزی نداری و دیروزم همه چی خوب بوده دیگه همه ...

من کلا بااین بچه خودمو دیوونه کردم 

دیشب با عرض پوزش رابطه داشتیم هی میگم نکنه چیزی شده

2706